FOTO Rukometašice Gorice visoko izgubile od Moslavine

[]

10.03.2024. Velika Gorica. 3.HRL(žž)-17.kolo: ŽŽRK Gorica-ŽŽRK Moslavina (Kutina) 16:24. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Gorica je u 17. kolu 3.HRL (ž) Središte izgubila od Moslavine rezultatom 16:24 (12:13) slabom i izuzetno neefikasnom igrom u drugom poluvremenu. Ekipe su u prvom poluvremenu bile izjednačene, minimalna prednost prelazila je s jedne na drugu stranu (2:1, 4:5, 6:6, 8:10, 11:10) sve do odlaska na odmor (12:13).

Nakon odmora uslijedio je totalni pad domaće ekipe, Moslavina je do polovice drugog poluvremena serijom 7:0 otišla na nedostižnu prednost – 12:20. Gorica je svoj prvi pogodak u drugom dijelu postigla na isteku 47. minute(?!).

Treba spomenuti da je na vratima Moslavine u 2. poluvremenu odlično branila Tea Jakobašić. Jedako tako je i Mihaela Lukinić (nije branila u prvom poluvremenu) imala nekoliko uspješnih obrana na vratima Gorice.

Najefikasnija u redovima Moslavine bila je Magdalena Cvetić s 5 golova (sve u prvom poluvremenu), Doris Vlajsović 4 i Lucija Perajica 4. Kod domaćih Maja Đuričić 4 pogotka.

Gorica (15 8 0 7 378:405 16) je sa 16 bodova trenutačno na 8. mjestu prvenstvene ljestvice, a Moslavina (16 9 1 6 494:429 19) je s 19 bodova na 4. mjestu. Na 1. mjestu je Trešnjevka (16 14 0 2 517:383 28) sa 28 bodova.

3.HRL Središte – žene 2023./2024., 17. kolo

ŽRK Gorica – ŽRK Moslavina (Kutina) 16:24 (12:13)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja 60. Nedjelja, 10.03.2024., 17:30 sati. Suci: Goran Šimunčić (Varaždin) i Andrea Vidaković (Bjelovar). Delegat: Josip Kuhar (Samobor).

GORICA: Lukrecija Čurek (V), Mihaela Lukinić (V), Maja Kett Karadak 3, Klara Nedić, Ivana Tolić, Danijela Mihaljević 2, Mia Kos 1, Lorena Rukavina, Tara Troha 3, Sara Sremić 1, Maja Đuričić 4(1), Nina Vajdić, Mihaela Devčić 2. Trenerica: Filipa Merić.

MOSLAVINA: Lucija Klepica (V), Tea Jakobašić (V), Lana Kamenski, Magdalena Cvetić 5, Ema Grdić 1, Iva Crnić 3(3), Matija Zlatić 3, Katja Korić 1, Doris Vlajsović 4, Lucija Peraica 4, Barbara Filipčuk, Marta Mičević 1, Petra Kolarić 1(1), Santana Serdar, Ana Zrinščak 1, Emanuela Jakobašić. Trener: Sandra Miler.

Sedmerci: Gorica 1/1, Moslavina 4/4. Isključenja: Gorica 10 min., Moslavina 6 min.

Ova objava FOTO Rukometašice Gorice visoko izgubile od Moslavine se prvi puta pojavila na cityportal.hr.