FOTO Mladost deklasirala Zrinski za prvu proljetnu pobjedu

[]

Obrezina, 30.03.2024. JŽNL-19.kolo: Mladost Obrezina – Zrinski 6:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je u 19. kolu JŽNL-e na svom terenu deklasirala Zrinski rezultatom 6:1 golovima Marka Ivančića (2), Stjepana Bartoničeka (2), Adisa Smajića i Lovre Novokmeta te tako zabilježila prvu pobjedu u proljetnoj polusezoni.

Domaći su zaslugom Ivančića došli u vodstvo već u 1. minuti, a na dva razlike podigao je kapetan Adis Smajić u 8. minuti. Gosti su se ipak posložili i prepolovili prednost domaćih pogotkom Ivana Runtasa (20.) i do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mijenjao.

Nakon odmora Mladost je hitrim kontranapadima počela puniti mrežu gostiju koristeći pogreške njihove zadnje linije. Nakon ubačaja iz kuta najbolje se snašao Novokmet i podigao na 3:1, a Ivančić je iskoristio neopreznost vratara, presjekao dodavanje i pogurnuo loptu u nebranjenu mrežu za 4:1.

Bartoničeku je trebalo samo tri minute nakon ulaska u igru da matira vratara za 5:1 (71.), a isti igrač je svojim drugim pogotkom za 6:1 (82.) zaokružio odličnu i efikasnu igru Mladosti.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2023./2024., 19. kolo

NK Mladost Obrezina – NK Zrinski (Farkaševec) 6:1 (2:1)

Obrezina. Stadion: ŠRC Obrezina. Gledatelja: 70. Subota, 30.03.2024., 15:30 sati. Sudac: Matija Priselac. Pomoćni suci: Matej Jambrović i Martin Štulec (svi Jastrebarsko). Delegat: Mario Fabečić (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Ivančić (1), 2:0 – Smajić (8), 2:1 – Runtas (20), 3:1 – Novokmet (53), 4:1 – Ivančić (61), 5:1 – Bartoniček (71), 6:1 – Bartoniček (82).

MLADOST: Tomić, Ćurić (od 46. Bekavac), Igrishta, Matić (od 77. J.Tadić), Novokmet, Smajić (cap.), Ivančić, Hriebienichenko (od 67. Kunić), Jandriš, Šalković (od 67. Bartoniček), Kos (od 77. Caganić). Trener: Josip Tadić.

ZRINSKI: Milaković, Koletić (od 80. Trnar), Marić (od 60. Anđelić), Motočić, Vitko, Ištuk, Brdarić, F.Vrančić, Mihelčić, Mataušić (cap.) (od 59. Perišić), Runtas (od 46. Burić). Trener: Tihomir Čakanić.

Ova objava FOTO Mladost deklasirala Zrinski za prvu proljetnu pobjedu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.

Vidović: Zaspali smo