FOTO Vatrogasac bolji od Mladosti u vrlo dobroj utakmici

[]

Kobilić. Liga veterana NSVG-a, 17.kolo: VNK Vatrogasac-VNK Mladost 4:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Utakmicama 17. kola nastavljeno je natjecanje veteranskih momčadi Lige veterana Nogometnog saveza Velika Gorica (NSVG) 2023./2024. Susjedski derbi između Vatrogasca i Mladosti (Obrezina) odigran je u Kobiliću (petak, 19.04.2024.) po lijepom vremenu i vrlo dobrom terenu.

Mladost je bolje otvorila utakmicu i hitri Domagoj Bedeković je već u 5.minuti poentirao za 0:1. Sredinom prvog poluvremena ”vatrogasci” su u desetak minuta rezultat posve okrenuli u svoju korist. Izjednačio je efektnim pogotkom Aleksandar Badrić (17′), koji je dalekometni ubačaj Kiće Kirinića s desne strane glavom proslijedio pod gredu za 1:1.

Skoro identičan pogodak za vodstvo 2:1 postigao je Roman Grabović (21′), koji je ubačaj s lijeve strane u padu glavom sproveo u donji kut. Isti igrač je ubrzo iskoristio neopreznost suparničke obrane i povisio na 3:1 (26′). Bedeković je u završnici prvog poluvremena još jednom bio prebrz za domaću obranu i smanjio na 3:2 (37′).

Najefektniji trenutak susreta bio je pogodak domaćih za 4:2. Padajuću loptu na više od 20 metara od gola u trku je zahvatio Ivica Čavar (47′) i projektil se zabio u rašlje! Rijetko viđen pogodak.

Sudio je Tihomir Čunčić Zeko.

Ova objava FOTO Vatrogasac bolji od Mladosti u vrlo dobroj utakmici se prvi puta pojavila na cityportal.hr.