Igrači Mraclina se ispromašivali, ali uzeli važna tri boda

[]

Momčad Mraclina iz gornjeg dijela tablice, nije previše ozbiljno shvatila fenjeraša iz Hrastja, čiji igrači su poveli u 16. minuti. Ipak do kraja poluvremena očito je sve došlo na svoje, golovima Hajduka, Sudara i Dianeževića stvorena je lijepa prednost za drugi dio utakmice. U nastavku nakon odmora domaća momčad se pošteno ispromašivala umjesto da popravi gol razliku, gosti su pak u završnici došli do još jednog gola uz opuštenu domaću obranu. U odnosu na na prikazano možemo reći da je rezultat nerealan, ipak na kraju bodovi su najvažniji, a oni su ostali u Mraclinu.

IV. NL SREDIŠTE ZAGREB – B , 22. kolo

MRACLIN – CROATIA (H) 3:2

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 60. Sudac: Muhar (Sisak). Pomoćnici: Krnic (Sisak) i Kuljanac (Vrginmost).

STRIJELCI: 0:1 – Kyryk (16), 1:1 – Hajduk (27), 2:1 – Sudar (34), 3:1 – Dianežević (45), 3:2 – Aragao De Oliveira (80).

MRACLIN: Matejčić, Marjanović, J. Domitrović, Rajič, Sudar (od 61. J. Cvetnić), Dianežević, Godinić, Rakas, Borovac (od 69. Smolković), Hajduk, I. Kos (od 51. Matić). TRENER: Tomislav Škrinjarić.

CROATIA (H): Mihalic, Jantoljak (od 67. Horvat), A. Tarle (od 67. Miličević), Tomić, Kyryk, Kuček, Posavec, L. Tarle, Glibo, Aragao De Oliveira, Da Rocha (od 74. Kruezi). TRENER: Ivica Šendulović.

Ova objava Igrači Mraclina se ispromašivali, ali uzeli važna tri boda se prvi puta pojavila na cityportal.hr.