FOTO Meštrica i Polet odigrali neodlučeno u ravnopravnom susretu

[]

Gornja Lomnica, 05.05.2024.  JŽNL-24.kolo: Meštrica-Polet 2:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Meštrica i Polet su u 24. kolu JŽNL-e odigrali neodlučeno rezultatom 2:2, za domaće dva gola (oba iz kaznenih udaraca) postigao je Tomislav Janječić, a za goste iz Buševca Pavao Galović i autogol Gorana Mihalinčića.

Momčad domaćih došla je u vodstvo već u 3. minuti realizacijom kaznenog udarca i rezultat se nije promijenio do kraja prvog poluvremena. Nakon odmora gosti su izjednačili preko Galovića u 49. minuti i nastavljena je obostrano otvorena igra.

Drugi kazneni udarac (prekršaj) u korist domaćih u 77. minuti opet je sigurno realizirao Janječić za 2:1. Radost domaćih nije dugo trajala, jer je stoper domaćih G. Mihalinčić daljinski ubačaj odbio visoko i lopta je, nošena vjetrom, u visokom luku preletjela vratara i odsjela u mreži – 2:2!

Sudac je dodijelio ukupno 6 opomena (domaći 2, gosti 4), sve zbog prigovora na njegove odluke.

Meštrica (24 7 5 12 29:52 26) je s 26 bodova na 14. mjestu, a Polet (24 11 6 7 50:28 39) je s 39 bodova na 4. mjestu u trenutačnom redoslijedu.

JŽNL – 2023./2024., 24.kolo

NK Meštrica – NK Polet (Buševec) 2:2 (1:0)

Gornja Lomnica. Igralište: ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja: 50. Nedjelja, 05.05.2024., 17 sati. Sudac: Stjepan Sučić (Velika Gorica). Pomoćni suci: Matej Mrkoci (Mraclin) i Marko Matić (Velika Gorica). Delegat: Tomislav Brebrić (Markuševec Turopoljski). Strijelci: 1:0 – Janječić (3.-11m), 1:1 – Galović (49.), 2:1 – Janječić (77.-11m), 2:2 – G.Mihalinčić (80.-ag).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Prosenjak, Krpečanec, G.Mihalinčić, Tuka, Kovačević (od 63. Karavla), Knežević, Janječić, Ledinski, Šebek, Ćevid (od 46. Pisačić). Trener: Matija Šimunović.

POLET: Petrac (od 46. Halilić), Brajković, Šečić, Matković, Ivkić, Ribarić (65. Sučić), Matušin, Stuparić (cap.), Galović, Šestak, Dejanović. Trener: Josip Rožić.

Ova objava FOTO Meštrica i Polet odigrali neodlučeno u ravnopravnom susretu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.