FOTO Turopoljac izgubio od Klasa

[]

Kuče, 11.05.2024.  JŽNL-25.kolo: Turopoljac – Klas 1:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Turopoljac je u susretu 25. kola JŽNL-e izgubio (iznenađujuće) od Klasa iz Mičevca rezultatom 1:2, nakon što su u prvom poluvremenu imali dva gola zaostatka. Gosti su se od početka susreta postavili kao momčad koja se želi nadigravati, a ne samo braniti.

Hladan tuš za domaće već u 4. minuti kada je Jerko Majić pogodio mrežu za vodstvo Klasa – 0:1. Svi pokušaji Turopoljca da izjednači bili su bezuspješni, a onda iskusni Ivan Babić u 38. podiže na – 0:2!

Nakon odmora utakmica je nastavljena vrlo obećavajuće za domaćina, jer je u prvoj minuti nastavka opravdano dosuđen kazneni udarac zbog prekršaja. Siguran s bijele točke bio je Filip Saraf za – 1:2. Ubrzo je i na drugoj strani dosuđen udarac s 11m zbog prekršaja, za čuđenje i prosvjede domaće momčadi. Kapetan Klasa Filip Petir nije bio precizan, lopta je visoko odletjela preko grede i rezultat je ostao nepromijenjen.

Uslijedila je igra povišenih tenzija u kojoj se sudac nije najbolje snašao te je dijelio opomene i jednima i drugima. Turopoljac svoju bolju igru i nekoliko vrlo izglednih prigoda nije uspio pretvoriti bar u jedan pogodak za izjednačenje i Klas je ipak zasluženo odnio bodove u Mičevec.

Turopoljac(-1) (25 15 2 8 66:32 46) je s 46 bodova na 2. mjestu u trenutačnom redoslijedu, a Klas (25 10 4 11 38:49 34) je s 34 boda na 10. mjestu.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2023./2024., 25. kolo

NK Turopoljac – Klas (Mičevec) 1:2 (0:2)

Kuče. Igralište: ŠRC Kuče. Gledatelja 80. Subota, 11.05.2024., 17:30 sati. Sudac: Marko Šokec (Bunjani). Pomoćni suci: Matija Spudić (Ivanić Grad) i Hrvoje Tišljar (Križ). Delegat: Ivica Krezo (Kloštar Ivanić). Strijelci: 0:1 – Majić (4′), 0:2 – Babić (38′), 1:2 – F.Saraf (46′ – 11m).

TUROPOLJAC: Bolšec, Domić, Perić, Gogić, F.Saraf, Čaić, Šutalo, Horvat, J.Saraf, Antolčić, V.Lučić (cap.). Trener: Stiven Žitnik.

KLAS: Vondra, Petir (cap.), Majić, Lovretić, Babić, Gusak, Županić, Celčić, Caganić, Janić, Šteko. Trener: Srđan Marković.

Ova objava FOTO Turopoljac izgubio od Klasa se prvi puta pojavila na cityportal.hr.