FOTO Meštrica i Sava odigrali bez pobjednika, crveni kartoni začin na kraju

[]

Meštrica i Sava (Drenje) su u 24. kolu JŽNL-e odigrali neodlučeno rezultatom 2:2, dva gola za dva vodstva za domaće postigli su Nikola Šebek i Tomislav Janječić, a izjednačili su Augustin Bratić i Tin Šoštarić.

Gornja Lomnica, 18.05.2024. JŽNL-26.kolo: Meštrica-Sava (Drenje) 2:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vodstvo domaćih u 18. minuti golom Šebeka neutralizirao je samo minutu kasnije Bratić. Agresivnija igra domaćih u prvom poluvremenu rezultirala je pogotkom Janječića u 38. minuti za 2:1.

Sava je u drugom poluvremenu imala veći posjed lopte i stvorila je dvije-tri izgledne pozicije za pogodak, ali nisu bili koncentrirani u završnici akcija sve do 76. minute. Nakon gužve u kaznenom prostoru domaćih, kratko odbijenu loptu T.Meštrović je s dvadesetak metara poslao u donji kut za – 2:2!

Nezadovoljni sudačkim odlukama gosti su često prosvjedovali, a sudac je to sankcionirao žutim odnosno crvenim kartonima.

Meštrica (26 7 6 13 31:61 27) je s 27 bodova na 14. mjestu u trenutačnom redoslijedu.

JŽNL – 2023./2024., 26.kolo

NK Meštrica – NK Sava (Drenje) 2:2 (2:1)

Gornja Lomnica. Igralište: ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja: 30. Subota, 18.05.2024., 17:30 sati. Sudac: Mihael Krvarić (Vrbovec). Pomoćni suci: Vedran Đurak (Vrbovec) i Davor Jukić (Farkaševac). Delegat: Kristijan Hmelina (Gradec). Strijelci: 1:0 – Šebek (18′), 1:1 – Bratić (19′), 2:1 – Janječić (38′), 2:2 – Šoštarić (76′). Crveni kartoni: Boštjan Preskar, nakon zamjene (86.), Davor Bagarić, trener (nakon završetka utakmice).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Prosenjak, Krpečanec, G.Mihalinčić, Tuka, Kovačević, Knežević, Janječić (od 62. Pisačić), Ledinski (od 75. Krajina), Šebek (od 75. Karavla), Ćevid. Trener: Matija Šimunović.

SAVA: Suljić, Mi.Dugonjić, Matejaš (od 86. Marić), M.Šoštarić, Bratić (od 46. T.Šoštarić), Lučić, Frkanec (od 60. Devunić), Preskar (cap.)(od 86. Četrtek), Ma.Dugonjić (od 72. Lenić), Fistrić, Jurić. Trener: Davor Bagarić.

Ova objava FOTO Meštrica i Sava odigrali bez pobjednika, crveni kartoni začin na kraju se prvi puta pojavila na cityportal.hr.