FOTO Katastrofalan poraz Mladosti u Obrezini

[]

Mladost je u 26. kolu JŽNL-e poražena na svom terenu od Sloge iz Križa rezultatom – 1:6!? Cijeli tijek utakmice bio je neobičan. Gosti su od starta bili bolji i već u 2. minuti pogotkom Nikole Anića došli u vodstvo. Samo pet minuta kasnije nova lopta u mreži domaćih, ali pogodak nije priznat zbog zaleđa. Gostujuća momčad je igrala, kombinirala, stvarala šanse, ali nisu uspjeli povisiti prednost. Domaći su igrali kao da im je ”sve po taman”.

Obrezina, 19.05.2024. JŽNL-26.kolo: Mladost-Sloga (Križ) 1:6. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je drugo poluvrijeme otvorila agresivnije i očekivalo se izjednačenje, ali to je spriječio sigurnim intervencijama odlični vratar Karlo Leš te nepreciznost domaćih napadača. Od 70. minute pa do kraja susreta uslijedila je nogometna drama za domaću momčad.

Prvo, Lovro Krivec nije realizirao kazneni udarac, jer je vratar Patrick Crnolatec paradom uspio odbiti loptu. I onda je uslijedio potop domaće momčadi: Filip Tupek u 74. pogađa za 0:2, Krivec u 76. za 0:3, Anić u 77. za 0:4, autogol Vidića za 0:5 i Krivec u 85. za – 0:6!? Primiti 5 golova u samo 11 minuta na svom terenu od momčadi koja je predzadnja na prvenstvenoj ljestvici – to je zaista svojevrsna ”umjetnost”!

Mladost (26 9 3 14 50:73 30) je na 12. mjestu s 30 bodova, a Sloga (26 6 6 14 34:49 24) je s 24 boda na 15. mjestu prvenstvene ljestvice. Do kraja sezone su još 4 kola.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2023./2024., 26. kolo

NK Mladost Obrezina – NK Sloga (Križ) 1:6 (0:1)

Obrezina. Igralište: ŠRC Obrezina. Gledatelja: 80. Nedjelja, 19.05.2024., 17:30 sati. Sudac: Antonio Kožarec. Pomoćni suci: Dejan Kupres i Albert Trstenjak (svi iz Samobora). Delegat: Stjepan Strnščak (Vrbovec). Strijelci: 0:1 – Anić (2′), 0:2 – Tupek (74′), 0:3 – Krivec (76′), 0:4 – Anić (77′), 0:5 – Vladić (82′-ag), 0:6 – Krivec (85′), 1:6 – Pejak (86′-11m).

MLADOST: Crnolatec, Caganić (od 82. Filipčić), Vladić, Igrishta, M.Tadić (cap.), Novokmet, Smajić, Ivančić, Hriebienichenko (od 46. Pejak), Šalković, Bekavac (od 30. Kunić). Trener: Josip Tadić.

SLOGA: Leš, Špišić, Tupek, Papić (od 85. Salopek), Krivec (cap.), Stojaković (od 87. Magdić), Ćosić, Marinčić, Anić, Do.Tičak, Smakiqi. Trener: Dario Tičak.

Ova objava FOTO Katastrofalan poraz Mladosti u Obrezini se prvi puta pojavila na cityportal.hr.