FOTO Vatrogasac i Bestovje odigrali neodlučeno – svi zadovoljni

[]

Vatrogasac i Bestovje su odigrali neodlučeno 2:2 u zadnjem 26. kolu 1.ŽNL Skupina Jug, nakon što su gosti bili dva puta u vodstvu. Od početka su obje momčadi, neopterećene konačnim plasmanom, igrale otvoreno i napadački, Bestovje kombinatorno, Vatrogasac po bočnim pozicijama.

Kobilić, 09.06.2024. Prva ŽNL skupina Jug-26.kolo: NK Vatrogasac-NK Bestovje 2:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Gosti dolaze u vodstvo u 9. minuti pogotkom Stipe Šporčića, koji je iz blizine s desne strane pogodio suprotni donji kut. Domaći su izjednačili golom kapetana Ivana Kontića iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca, nisko plasirana lopta je ispod vratara završila u mreži.

Bestovje početkom drugog poluvremena opet dolazi do prednosti od jednog pogotka zaslugom Antuna Jedvaja (49.) i tako je ostalo do kasne završnice. Raspoloženi Mato Barišić u 87. minuti postavlja konačni rezultat, iznenadni udarac s velike udaljenosti iznenadio je vratara i lopta je završila u mreži – 2:2!

Vatrogasac (26 14 5 7 86:45 47) se sa 47 bodova plasirao u konačnom poretku na 5. mjesto, a Bestovje (26 20 5 1 101:22 65) je sa 65 bodova uvjerljivo osvojilo titulu prvaka.

Prva županijska nogometna liga Skupina Jug 2023./2024., 26. kolo

NK Vatrogasac – NK Bestovje 2:2 (1:1)

Velika Gorica, Kobilić. Stadion: ŠRC Kobilić. Gledatelja: 80. Nedjelja, 09.06.2024., 18 sati. Sudac: Tin Debogović (Bjela Gorica). Pomoćni suci: Marko Matijašić (Zaprešić) i Luka Svetec (Igrišće). Delegat: Bojan Stanilović (Lukavec). Strijelci: 0:1 – Šporčić (9), 1:1 – Kontić (15-11m), 1:2 – Jedvaj (49), 2:2 – Barišić (87).

VATROGASAC: B.Grilec, M.Paradžik, I.Paradžik, Krasnić (od 87. Kalisar), Kontić (cap.), Krstanović (od 72. Hrženjak), Sambol, Matanović, Šimek (od 57. Antunović), J.Grilec (od 57. Haraminčić), Barišić (od 87. Kirinić). Trener: Vjekoslav Čavar.

BESTOVJE: Budić, Jurilj (od 46. Kocijan), Jedvaj (od 62. Škrapec), Bartol, Gajger, Šporčić (od 71. Mravunac), Galenić, Đurđević, Matoš (od 62. Jaklenec), Martić (od 62. Kalingar), Sviben. Trener: Slavko Golub.

Ova objava FOTO Vatrogasac i Bestovje odigrali neodlučeno – svi zadovoljni se prvi puta pojavila na cityportal.hr.