Lukavcu trofej velikogoričkog nogometnog Kupa

[]

Nogometaši Lukavca u finalnom dvoboju velikogoričkog Kupa, na buševskom Zvrniku pobijedili su Gradiće 4:0. U prvom poluvremenu u strijelce su se upisali Ostojić i Cimeša. Spomenimo da momčad Gradića nije iskoristila kazneni udarac početkom drugog poluvremena, kapetanu Budimiru golman Lukavca Anić udarac iz 11 metara je obranio, baš kao i odbijanac poslije. Imale su nakon toga obje momčadi svoje prilike, a Lukavčani su dvije iskoristili preko Zenka u završnici utakmice. Obje momčadi nagrađene su medaljama i peharima, utješni pehar uručio je momčadi Gradića tajnik saveza Stjepan Petrac, a pobjednički pehar uz vatromet predsjednik NS Velika Gorica Željko Mihalj. Također su sudačka trojka i delegat za uspomenu na finale primili prigodne kipiće. Poslije službenog dijela obje momčadi počastile su se vojničkim grahom koji je pripremio legendarni buševski oružar Nenad Vlahovac Geđo.

FINALE KUPA NS VELIKA GORICA

GRADIĆI – LUKAVEC 0:4

BUŠEVEC. SRC Zvrnik. Gledatelja 100.
Sudac: Mirenić (Velika Gorica). Pomoćnici: Katarina Ćulumović (Velika Gorica) i Mrkoci (Mraclin).

STRIJELCI: 0:1 – Ostojić (20), 0:2 – Cimeša (42), 0:32 – Zenko (76), 0:4 – Zenko (84).

GRADIĆI: Božurić, Meštrović (od 46. Belčić), Vojnić, Koleš (od 59. Kasem), Preradović, Pralas, Raković, Budimir, Baross (od 76. Lovrić), Čačić (od 59. P. Posavec), Božić. TRENER: Zoran Tomčić.

LUKAVEC: Anić (od 87. Bičanić), Marijan Grdenić, Ostojić, Vidaković, Grozdek, Cimeša, Bilić, Banić, Zenko, Rašić. TRENER: Siniša Idrizi.

Ova objava Lukavcu trofej velikogoričkog nogometnog Kupa se prvi puta pojavila na cityportal.hr.