Polet preko Naftaša u nastavak Kupa NSZŽ

[]

PRETKOLO KUP NSZŽ

U pretkolu Županijskog kupa nogometaši buševskog Poleta iz daljeg natjecanja izbacili su ivanić-gradski Naftaš. U samom zečetku utakmice najbolji napadač domaćih Matuših promašio je zicer, ali u 22. minuti priliku je iskoristio za vodstvo svoje momčadi. Spomenuti igrač četiri minute kasnije postiže prekrasan pogodak, iz blizine kućice za rezervne igrače vidio je izlazak gostujućeg golmana na šestanaesterac te ga dalekometnim udarcem zaista lijepo prebacio. Gosti su rezultat smanjili u 35. minuti preko Starčića. Mogli su u samoj završnici prvog dijela Matušin i Ribarić iz velikih prilika podebljati rezultat no bili su neprecizni. U drugom dijelu prilika za domaće nije nedostajalo, ali samo jednom je pogodio Zagorec u 58. minuti na asistenciju Galovića.

POLET (B) – NAFTAŠ IVANIĆ 3:1

Buševec. SRC Zvrnik. Gledatelja 80. Sudac: Čerkez (Vrbovec). Pomoćnici: Jantoljak (Vrbovec) i Jukić (Farkaševac).

STRIJELCI: 1:0 – Matušin (22), 2:0 – Matušin (26), 2:1 – Starčić (35), 3:1 – Zagorec (58).

POLET (B): Halilić, Sečić, Matković, Povoljnjak (od 46. Zagorec), Stuparić, Brajković, Matušin, Ribarić (od 72. Karaula), Jušić, Galović, Andrijanić (od 61. Baćan). Trener: Josip Rožić.

NAFTAŠ IVANIĆ: Klarić (od 46. Correa), Freitas, Hezler, Petković (od 72. Čančar), Krsnik, Šeremet, Sabolić (od 64. Šaran), Horvat, Starčić, Vrdoljak, Hadaš. Trener: -.

Ova objava Polet preko Naftaša u nastavak Kupa NSZŽ se prvi puta pojavila na cityportal.hr.