FOTO Juniori Gorice protiv Hajduka ispustili pobjedu u nadoknadi

[]

Juniori HNK Gorice su u 01. kolu Prve lige-Juniori u sezoni 2024./2025. odigrali neodlučeno 1:1 protiv favoriziranog Hajduka. Utakmica je do polovice prvog poluvremena bila uglavnom izjednačena, a nakon toga je Hajduk imao više loptu u posjedu i napadao konkretnije. Gorica se dobro branila, a gosti su propustili realizirati dvije-tri izglede prigode.

Velika Gorica, 19.08.2024. Prva NL Juniori-01.kolo HNK Gorica-HNK Hajduk 1:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Početkom drugog poluvremena u 53. minuti pokušaj splitskog napadača Zudina da škaricama zahvati loptu nije uspio nego je pogodio glavu goričkog braniča Horvata. Zudin je isključen zbog grubog prekršaja, a Horvat zbog primljenog udarca nije nastavio s igrom, zamijenjen je.

Gorica je brojčanu prednost iskoristila u 72. minuti kada je ubačaj sa strane Josić sproveo u mrežu za – 1:0. Domaći ipak nisu uspjeli doći do pobjede, jer je u trećoj minuti sudačke nadoknade izjednačio Mlačić.

Gorica u 02. kolu igra kao gost u Puli (srijeda, 23.08.2024.).

Prva nogometna liga – Juniori 2024./2025., 01. kolo

HNK Gorica – HNK Hajduk 1:1 (0:0)

Velika Gorica. Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Gledatelja: 70. Subota, 17.08.2024., 10 sati. Sutkinja: Sabina Bolić. Pomoćni suci: Ivona Pejić i Vinko Podrug (svi iz Zagreba). Delegat: Stjepan Žugaj (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Josić (72), 1:1 – Mlačić (90+3). CK: Dmytro Zudin (53.min., neoprezna igra-grub prekršaj).

GORICA: Cundeković, Horvat (od 56. Jakšić), Dukić, Barišić (od 58. Dulčić), Raguž, Kučiš (od 79. Juroš), Kasumović, Stoyanov (od 79. Veselić), Đivoje (od 46. Štefanac), Prgomet, Josić. Trener: Ivan Parlov.

HAJDUK: Bezeljak, Fridl (od 67. Tudor), Perajica, Ćalušić, Žeravica, Hrastović (od 75. Lončar), Milišić (od 46. Hodak), Mlačić, Skoko, Perkovich, Zudin. Trener: Zlatko Jerković. Pomoćni trener: Josip Milinović.

Ova objava FOTO Juniori Gorice protiv Hajduka ispustili pobjedu u nadoknadi se prvi puta pojavila na cityportal.hr.