Polet ispratio Klas s pet pogodaka

[]

Polet je trenutno najbolji velikogorički predstavnik u tek osnovanoj Premier ligi NSZŽ-e. U početnih pet kola igrači s buševskog Zvrnika dobili su tri, te dvije utakmice remizirali. U 5. kolu koje je odigrano polovicom tjedna, u srijedu, igrači Josipa Rožića odigrali su još jednu vrlo dobru partiju u kojoj su razmontirali mičevečki Klas s ukupno pet pogodaka. “Blitz krieg” Poletove momčadi dogodio se u samo pet minuta kada su Dejanović, Ribarić i Matušin od 14. do 18. minute riješili pobjednika. Početkom drugog dijela dvoboja još je Galović spremio jedan odbijanac golmana nakon jakog udarca Matušina za 4:0, a u samoj završnici Janječić je potvrdio “petardu” na Zvrniku, za trenutno 3. poziciju na tablici.

PREMIER LIGA NSZŽ , 5. kolo

POLET (B) – KLAS 5:0

Buševec. SRC Zvrnik. Gledatelja 50.
Sudac: Marin Sudar (Velika Gorica). Pomoćnici: Aščić i Matić (oba iz Velike Gorice).

STRIJELCI: 1:0 – Dejanović (14), 2:0 – Ribarić (17), 3:0 – Matušin (18), 4:0 – Galović (56), 5:0 – Janječić (89).

POLET: Halilić, Šečić, Matković, Povoljnjak (od 46. Baćan), Kaurin (od 46. Galović), Matušin, Ribarić (od 77. Janječić), Ivkić (od 68. Andrijanić), Jušić, Debijađi, Dejanović (od 63. Karaula). Trener: Josip Rožić.

KLAS: Petrović, Babić (od 60. Komljenović), Arežina (od 53. Zirdum), Tadić (od 25. Celčić), Matić, Županić (od 77. Kulušić), Debuc (od 60. Majić), Kovačić, Marković, Šteko (od 77. Kruezi), Gredelj. Trener: Srđan Marković.

Ova objava Polet ispratio Klas s pet pogodaka se prvi puta pojavila na cityportal.hr.