FOTO Turopoljac s dva kaznena udarca osvojio samo jedan bod

[]

Turopoljac je u 5. kolu Premier lige odigrao neodlučeno 2:2 sa Strmcem golovima Filipa Sarafa iz kaznenih udaraca, dvostruki strijelac za goste bio je Deni Škarica.

Kuče, 11.09.2024. Premier liga-05.kolo: Turopoljac-Strmec 2:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Momčad domaćih je u početku susreta napadala uglavnom desnom stranom preko Sarafa, koji je bio neuhvatljiv za suparničke braniče. Njegov ulazak u kazneni prostor i padanje nakon kontakta sudac je procijenio dovoljnim za kazneni udarac. Saraf je bio siguran za 1:0. Otvorena igra isplatila se gostima u 30. minuti kada je Škarica udarcem s dvadesetak metara pogodio mrežu uz samu vratnicu za 1:1.

Isti igrač je u nastavku susreta u 57. minuti svojim drugim pogotkom doveo goste u zasluženo vodstvo. Domaćin je izbjegao poraz u završnici kada je Saraf po drugi put bio siguran izvođač kaznenog udarca – 2:2!

Turopoljac (5 0 3 2 10:15 3) je i dalje bez pobjede te s tri boda je na 15. mjestu u trenutačnom redoslijedu.

Premier liga 2024./2025., 05. kolo

NK Turopoljac – NK Strmec (Bedenica) 2:2 (1:1)

Kuče. Igralište: ŠRC Kuče. Gledatelja 60. Srijeda, 11.09.2024., 17 sati. Sudac: Antonio Kožarec. Pomoćni suci: Fran Jelečki i Albert Trstenjak (svi iz Samobora). Delegat: Zoran Smrekar (Turopolje). Strijelci: 1:0 – Saraf (8-11m) , 1:1 – Škarica (30), 1:2 – Škarica (57), 2:2 – Saraf (84-11m).

TUROPOLJAC: Fabijančić, Domić, Čunčić (cap.), Matasić (od 76. Gašparić), Saraf, Čaić (od 64. Gogić), Šutalo (od 76. Gudelj), Antolčić (od 46. Martinić), Barišić, Horvat, Perić (od 46. Veljačić). Trener: -.

STRMEC: Plantić, Steković, Lončarić, K.Šilinić, Škarica, H.Šilinić (od 80. Jerković), Posavec, Holetić (od 90. Kuzmić), Horvat (od 46. Fiket), Bičak, Glibo (od 46. Juren). Trener: Hrvoje Komar.

Ova objava FOTO Turopoljac s dva kaznena udarca osvojio samo jedan bod se prvi puta pojavila na cityportal.hr.