FOTO Poraz Posavca u derbiju na domaćem terenu

[]

Posavec je izgubio utakmicu u kojoj je Lonja više pokazala na terenu i zasluženo pobijedila golom iskusnog Matije Dimovića u 83. minuti. Možda bi se susret drugačije odvijao da su domaći u 22. minuti realizirali opravdano dosuđeni kazneni udarac.

Lekneno, 15.09.2024. J1.ŽNL-4.kolo: Posavec-Lonja 0:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Hitri ulazak u kazneni prostor Pere Milatovića zaustavljen je očitim prekršajem i sutkinja Marijana Kumer  opravdano je pokazala na bijelu točku. Milatović, serijski izvođač najstrože kazne, prepustio je izvođenje udarca s 11m Domagoju Desputu, čiju namjeru čita vratar Tomo Bagarić i paradom odbija plasiranu loptu, a obrana je izbila loptu daleko od vrata.

Lonja je i u drugom poluvremenu pokazala bolju igru, igrali su mirnije, a u završnici su svoje napade češće izvodili preko desne strane. Nakon daljinskog ubačaja i nesmotrenosti obrane domaćih u 83. minuti kratko odbijenu loptu Dimović je iskosa s desne strane proslijedio u suprotnu malu mrežicu za – 0:1!

Jedinstvena 1.ŽNL 2024./2025., 04. kolo

NK Posavec – NK Lonja (Lonjica) 0:1 (0:0)

Stadion: Lekneno. Nedjelja, 15.09.2024. Gledatelja: 50. Sutkinja: Marijana Kumer (Breganica). Pomoćni suci: Marija Cikojević (Novaki) i Tomislav Božić (Samobor). Delegat: Tomislav Vlahović (Velika Gorica). Strijelac: 0:1 – Dimović (83).

POSAVEC: Zagorac, Prosenjak, A.Breščaković (cap.)(od 84. Rajić), M.Breščaković, Lucin, Milatović, Brtan, Kralj, Curić (od 72. Jakovljević), Desput, Krtinić (od 46. Žugaj). Trener: Nino Matković.

LONJA: Bagarić, Ćosić, Ivoš, Dimović (od 89. Taraš), Babić, Ranogajec, Puhin (od 77. Forgač), Tunić (od 65. Herceg), Solarić, Tandara (od 39. Žutak), Hmelina. Trener: Mario Ćosić.

Ova objava FOTO Poraz Posavca u derbiju na domaćem terenu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.