FOTO Minimalna i zaslužena pobjeda Turopolja

[]

Turopolje je u 4. kolu Jedinstvene 1. županijske nogometne lige bilo bolje rezultatom 1:0 od Mladost Obrezine golom Antonia Lozića u 22. minuti. Igrano je po kišovitom i prohladnom vremenu, dodatna poteškoća bio je raskvašen i klizav teren.

Turopolje, 14.09.2024. Jedinstvena 1.ŽŽNL-4.kolo: Turopolje-Mladost Obrezina 1:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Momčadi su od početka igrale otvoreno, domaći su imali veći posjed i češće su ugrožavali vrata gostujuće ekipe. Sredinom prvog poluvremena obrana Mladosti nije presjekla ubačaj s desne strane i mladi Lozić je iz blizine poslao loptu u mrežu za 1:0.

Brojne izmjene u drugom poluvremenu u obje momčadi nisu narušile ravnotežu na travnjaku, nekoliko obećavajućih situacija pred vratima jednih i drugih nisu realizirane te je utakmica, pokazalo se, zapravo odlučena pogotkom sredinom prve dionice.

Jedinstvena 1.ŽNL 2024./2025., 04. kolo

NK Turopolje – NK Mladost Obrezina 1:0 (1:0)

Stadion: ŠRC Turopolje. Gledatelja: 50. Subota, 14.09.2024., 17 sati. Sudac: Ivan Mirenić (Velika Gorica). Pomoćni suci: Tomislav Prpić (Zagreb) i Željko Dolibašić (Velika Gorica). Delegat: Zdenko Slopko (Velika Gorica). Strijelac: 1:0 – Lozić (22).

TUROPOLJE: Culović, Kapović, Ceković, Zdunić (od 77. Josić), Benke (od 77. K.Lučić), Karlović (od 77. Anđelić), Perić (od 46. Reščić), Lozić (od 46. Golubić), T.Lučić, Jambrešić (od 60. Ivanković), Kos. Trener: Goran Smolčić.

MLADOST OBREZINA: Kerkez, Ćurić, Šuk (od 77. Kovač), Lacković (od 46. Jurić), Matić (od 66. Turković), Tomašević, Smajić (cap.), Kunić (od 46. Caganić), Šalković (od 77. Babić), Bekavac, Memić (od 66. Nikolić). Trener: Josip Tadić.

Ova objava FOTO Minimalna i zaslužena pobjeda Turopolja se prvi puta pojavila na cityportal.hr.