Polet i Lomnica zabili šest golova, ali bez pobjednika

[]

U turopoljskom derbiju najjače županijske lige Premier, na buševskom Zvrniku čak šest golova, dva puta okrenut rezultat i na kraju bez pobjednika. Domaći su poveli vrlo rano, već u 2. minuti, strijelcu Kaurinu asistirao je Matušin. U 29. minuti na 2:0 prednost je povećao Šestak, a u sam smiraj prve dionice Grdenić je smanjio domaće vodstvo.
Čak tri gola pala su u samo pet minuta igre početkom drugog dijela. Gosti su okrenuli rezultat u svoju korist, golom Čizmadije te iz penala bio je siguran Arbanas za 2:3. Vrlo brzo nakon gostujućeg jedanaesterca ispucana je duga lopta na polovicu gostiju, prenešena preko lomničke obrane do Ribarića u šesnaesterac koji je zakucava za konačnih 3:3.

PREMIER LIGA NSZŽ , 8. kolo

POLET (B) – LOMNICA 3:3

Buševec. Stadion Zvrnik. Gledatelja 100.
Sudac: Hrgović (Zagreb). Pomoćnici: Krznarić i Deverić (oba iz Velike Gorice).

STRIJELCI: 1:0 – Kaurin (2), 2:0 – Šestak (29), 2:1 – J. Grdenić (43), 2:2 – Čizmadija (51), 2:3 – Arbanas (53 – 11 m), 3:3 – Ribarić (55).

POLET (B): Halilić, Šečić, Ribarić (od 73. Sučić), Povoljnjak, Stuparić (od 69. Debijađi), Kaurin (od 46. Zagorec), Matušin (od 46. Galović), Ivkić, Jušić, Šestak, Dejanović. Trener: Josip Rožić.

LOMNICA: Budimir, Gavranović (od 88. Karavla), J. Grdenić, Delić, Šoštarec, Čizmadija (od 80. Vojnić), Mostarlić (od 75. Deverić), Gudelj, Kovačević, Bubalo (od 46. Dijanežević), Arbanas. Trener: Zoran Tomčić.

Ova objava Polet i Lomnica zabili šest golova, ali bez pobjednika se prvi puta pojavila na cityportal.hr.

16. Matičin književni natječaj “Turopoljska poculica” 2024.