FOTO Ban Jelačić s novim trenerom uvjerljiv protiv Kloštra

[]

Ban Jelačić s novim trenerom Damirom Milanovićem bio je vrlo uvjerljiv u utakmici s Kloštrom u 11. kolu Premier lige NSZŽ-e te je zabilježio glatku i zasluženu pobjedu golovima Josipa Matića (2) i kapetana Matea Nikića.

Vukovina, 12.10.2024. Premier liga-11.kolo: Ban Jelačić-Kloštar 3:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Domaći su došli u vodstvo u 14. minuti kada se Nikićev prizemni projektil s dvadesetak metara zabio u donji kut kod bliže vratnice. Efektno i neobranjivo. Momčad domaćih diktirala je događanja na travnjaku do polovice poluvremena, a onda su gosti pokušavali iz brzih bočnih napada doći do prigode za izjednačenje. Nije im uspjelo, jer su im pokušaji bili neprecizni.

Prije odlaska na odmor Jelačić je povisio svoju prednost pogotkom Matića nakon ubačaja iz kuta, njegov udarac glavom zbunjena obrana gostujuće momčadi nije uspjela odbiti i lopta je iznenađujuće završila u mreži za 2:0.

Nakon odmora Kloštar je imao veći posjed lopte, jer se Jelačić odlučio na igru s pojačanom obranom i kontranapadima. Rezultatska priča bila je završena u 62. minuti kada je uspješnu akciju po desnoj strani i ubačaj na desetak metara od vrata okončao Matić tako što je mirno plasirao loptu u bliži kut za – 3:0!

Sudačka trojka pravovremena, korektna – odlična!

Premier liga NSZŽ-e 2024./2025., 11. kolo

NK Ban Jelačić – NK Kloštar (Kloštar Ivanić) 3:0 (2:0)

Vukovina. Stadion: ŠRC Vukovina. Gledatelja: 60. Subota, 12.10.2024., 15:30 sati. Glavna sutkinja: Marijana Kumer (Breganica). Pomoćni suci: Marija Cikojević (Novaki) i Tomislav Milaković (Hrastina). Delegat: Zvonimir Anić (Ivanić Grad).

BAN JELAČIĆ: Klepac, Landeka, Drezga, Markov, Harambašić (od 65. Memić), Pušić (od 58. Panižić), M.Nikić (cap.), Klasnić, Kovačević (od 69. Dojkovski), Matić, Nezirović. Trener: Damir Milanović.

KLOŠTAR: Vrbanić, Pleša, Mosković, Jagodin, Grabić, Penava, Jelavić (od 46. Marković), Darojković, Filipović (od 80. Kletečki), Lepotinec, Tadić (od 56. Agatić). Trener: Mario Skorin.

Ova objava FOTO Ban Jelačić s novim trenerom uvjerljiv protiv Kloštra se prvi puta pojavila na cityportal.hr.