FOTO Vatrogasac u derbiju začelja zabilježio prvu pobjedu

[]

Vatrogasac je u derbiju začelja minimalnim rezultatom 1:0 pobijedio Kupu i tako tek u 9. kolu Jedinstvene 1. ŽNL zabilježio prvu pobjedu zahvaljujući pogotku mladog Leona Badrića u 48. minuti.

Kobilić, 13.10.2024. Jedinstvena 1.ŽŽNL-9.kolo: Vatrogasac-Kupa (Pokupsko) 1:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Prvo poluvrijeme dvije momčadi koje su uvjerljivo na začelju karakterizirala je obostrano otvorena igra s čestim pogreškama u predaji lopte i olako propuštene šanse. Za domaće nisu bili uspješni u obećavajućim situacijama Hrženjak, Jandriš i M.Mikulčić, gosti su nešto pokušavali hitrim napadima preko bočnih situacija te pokušajima Zlodija i Ti.Sečenja.

Nakon odmora i vodećeg gola Badrića Kupa je s dvije izmjene dodatno pojačala pritisak na zadnju liniju Vatrogasca, ali nije bilo dostatno za eventualno izjednačenje.

Jedinstvena 1.ŽNL 2024./2025., 09. kolo

NK Vatrogasac – NK Kupa (Pokupsko) 1:0 (0:0)

Kobilić. Stadion: ŠRC Kobilić. Gledatelja: 60. Nedjelja, 13.10.2024., 15:30 sati. Glavni sudac: Jurica Huzjak (Velika Gorica). Pomoćni suci: Matej Mrkoci (Mraclin) i Ivan Smolčić (Odranski Obrež). Delegat: Zvonimir Sedmak (Lukavec). Strijelac: 1:0 – L.Badrić (48).

VATROGASAC: Maglov, Čavar, M.Mikulčić (od 84. I.Mikulčić), Jandriš (od 89. Križanac), L.Badrić, Kirinić (od 67. Grabović), Haraminčić, Hrženjak, Krasnić, J.Grilec, M.Barišić. Trener: Juro Gavran.

KUPA: To.Sečenj, Bašić, Jankeš (od 52. Ilijević), M.Vranešić, Lukinić, I.Belečić, D.Belečić (od 62. D.Vranešić), Ti.Sečenj, Petković, Jelekovac, Zlodi (od 52. Šestak). Trener: Josip Kraljević.

Ova objava FOTO Vatrogasac u derbiju začelja zabilježio prvu pobjedu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.