FOTO Meštrica pobjednik u susretu dvije Lomnice. Druga pobjeda nakon dva mjeseca

[]

Meštrica je u 13. kolu pobijedila susjede iz Donje Lomnice rezultatom 2:1 golovima Tomislava Janječića i Todora Koceva te tako zabilježila drugu pobjedu u jesenskoj polusezoni. Podsjećamo, prvu pobjedu ostvarila je prije dva mjeseca (28. kolovoza 2024.) u 2. kolu u Lukavcu (3:1). Nakon toga imala je (do jučer) dva remija i 8 poraza!

Gornja Lomnica, 26.10.2024. Premier liga-13.kolo: Meštrica-Lomnica 2:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Za Meštricu ni početak utakmice protiv Lomnice nije izgledalo pozitivno, jer su susjedi u 10. minuti došli u vodstvo golom Ivana Kevrića, koji je iz blizine prizemni ubačaj Josipa Grdenića ubacio u donji kut za 0:1.

Meštrica je polovicom prvog poluvremena uspostavila ravnotežu na terenu i počela ozbiljnije napadati. Augustić je promašio zicer za izjednačenje te se ozlijedio i bio je zamijenjen. Dva puta je izjednačenje spriječio pravovremenim intervencijama vratar Andrija Budimir.

Domaći su ipak u dramatičnoj završnici uspjeli doći do pobjede. Izjednačio je T.Janječić (85.), za pobjedu je pogodio Kocev u 90. minuti.

Premier liga NSZŽ-a 2024./2025., 13. kolo

NK Meštrica – NK Lomnica (Donja Lomnica) 2:1 (0:1)

Gornja Lomnica. Stadion: ŠRC Gornja Lomnica.Gledatelja 40. Subota, 26.10.2024., 15 sati. Sudac: Ivan Marinčević (Mičevec). Pomoćni suci: Marko Matić i Patrik Deverić (oba iz Velike Gorice). Delegat: Kristijan Hmelina (Gradec). Strijelci: 0:1 – Kevrić (10), 1:1 – Janječić (85), 2:1 – Kocev (90).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), T.Janječić, Ban, Ledinski, G.Mihalinčić, Tuka, M.Janječić (od 53. Perković), Augustić (od 29. Kocev), Pisačić, Tušek, Kešina (od 67. Vidaković). Trener: Andrej Svetec.

LOMNICA: Budimir, Garvanović (od 67. Lukac), Vojnić, Dijanežević (od 67. Godinić), Grdenić, Karavla (od 46. Delić), Šoštarec, Mostarlić, Gudelj, Kevrić (od 67. Deverić), Arbanas (cap.). Trener: Zoran Tomčić.

Ova objava FOTO Meštrica pobjednik u susretu dvije Lomnice. Druga pobjeda nakon dva mjeseca se prvi puta pojavila na cityportal.hr.