FOTO Mladost darivala Pribić ”petardom”

[]

Mladost je u 11. kolu visoko s 5:0 pobijedila više rangiranu momčad Pribića u utakmici koja u prvom poluvremenu nije nagovijestila golijadu domaćeg sastava. Momčad domaćih od početka je igrala otvorenog garda i napadala preko bokova. Gosti su uzvraćali brzim kontranapadima koji su bili zaustavljeni pred kaznenim prostorom domaćih.

Obrezina, 27.10.2024. Jedinstvena 1.ŽŽNL-11.kolo: Mladost Obrezina-Pribić 5:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Tri velike prigode nisu iskoristili domaći, ali je Alan Pejak u 40. solo akciju okončao pogotkom u bliži kut za 1:0. Početkom drugog poluvremena nezadrživi i za suparnike neuhvatljivi Domagoj Šuk je s dva pogotka u dvije minute praktički odlučio utakmicu u korist Mladosti.

Brojne izmjene u obje momčadi nisu znatno poremetile ritam utakmice, domaći su poentirali još dva puta za konačnih – 5:0! Mladost (11 3 2 6 23:20 11) je s 11 bodova na 12. mjestu prvenstvene ljestvice.

Jedinstvena 1.ŽNL 2024./2025., 11. kolo

NK Mladost Obrezina – NK Pribić 5:0 (1:0)

Obrezina. Stadion: ŠRC Obrezina. Gledatelja: 50. Nedjelja, 27.10.2024., 14 sati. Sudac: Martin List (Vrbovec). Pomoćni suci: Ivan Bukovčan (Cebinec) i Vito Baša (Brckovljani). Delegat: Tomislav Vlahović (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Pejak (40), 2:0 – Šuk (49), 3:0 – Šuk (51), 4:0 – Đurašin (76), 5:0 – Tomašević (90+1).

MLADOST: Kerekez (od 79. Gligorević), Ćurić (od 79. Babić), Šuk (od 70. Nikolić), Caganić (od 46. Lacković), Matić (od 79. Kovač), D.Tomašević, Smajić (cap.), Kunić, A.Tomašević, Pejak (od 70. Đurašin), Memić (od 46. Jurić). Trener: Josip Tadić.

PRIBIĆ: Majsak, Bubanović (od 69. B.Bucković), Staničić, Miščin, Štefanić, Grgetić, Lovrinović, Beketić (od 24. Tomić), Puškar (od 69. Dejanović), Britvec (od 85. T.Bucković), Sedlar (od 69. Medven). Trener: Josip Kosić.

Ova objava FOTO Mladost darivala Pribić ”petardom” se prvi puta pojavila na cityportal.hr.