Prijava

Vaša prijava

VIDEO Gorica se vratila: Nakon teških dana zabili “tricu” kod Radomlja

[]

Nekoliko dana predaha dobro je došlo nogometašima Gorice nakon iznenađujuće uvjerljivog, samim time i prilično neugodnog poraza od Slaven Belupa na domaćem terenu. Da stvar bude gora, baš je tih dana iz Makedonije stigla užasavajuća vijest o tragičnoj, ali i herojskoj smrti Andreja Lazarova, pa nakon svega nije bilo lako vratiti se u kolotečinu.

Na glavom terenu Gradskog stadiona krenuli su radovi na sanaciji, a posljedice svega što se događalo pokušao je sanirati i trener Mario Carević, zajedno sa svojim stožerom. Činio je to bez prisustva skupine reprezentativaca, u kojoj su Elezi, Pajaziti, Čaić, Vrzić i Gashi, a plan i program predvidio je i jednu prijateljsku utakmicu.

Mjesto radnje bilo je slovensko Radomlje, a vrijeme radnje ovaj petak od 13 sati. Carević je poveo cijeli raspoloživi kadar, a utakmicu protiv osme momčad slovenske prve lige započeo je u sljedećem sastavu:

Banić – Steenvoorden, Krešić, Krizmanić – Bašić, Ndockyt, Halilović, Štiglec – Jojić, Šlogar – Kolar.

Gorica je u predgrađu Ljubljane, u pitoresknom naselju od jedva nešto više od dvije tisuće stanovnika, odigrala jako dobru utakmicu, a dobar je na kraju bio i rezultat.

Na gorički mlin stvari su počele ići u 14. minuti, kad je dosuđen indirektan udarac na pet metara od domaćega gola. Kombinaciju koja je bila kratka i uspješna golom za vodstvom zaključio je Krešimir Krizmanić.

Do povećanja prednosti Gorica je došla u 54. minuti, nakon lijepe i tečne akcije koju je zaključio Ante Erceg.

Upravo je Erceg bio glavni i odgovorni i kod trećega gola, do kojeg su Goričani stigli u 86. minuti. Iskusni napadač napravio je najveći dio posla, a loptu je u mrežu ugurao mladi Antonio Ilić.

Nakon povratka iz Slovenije naši će nogometaši nastaviti s pripremama za gostovanje kod Lokomotive sljedećeg vikenda, na kojem neće moći računati na kartoniranog Ercega, ali pitanje je i u kakvom će stanju biti reprezentativci nakon svojih akcija.

Bodovi su, s obzirom na samo plus dva u odnosu na Šibeniku, ne treba to ni posebno napominjati, izuzetno važni…

Ova objava VIDEO Gorica se vratila: Nakon teških dana zabili “tricu” kod Radomlja se prvi puta pojavila na cityportal.hr.