Gorica slavila u Varaždinu i izborila polufinale Kupa – čeka se ždrijeb
![[]](/media/cache/76/d3/76d3f826d30a4a3a6cdbb58f2ee2611b.jpg)
4. ožujka 2026. Srijeda 19:29
Gorica je pobjedom u Varaždinu rezultatom 3:1 izborila plasman u svoje treće polufinale Hrvatskog nogometnog kupa.
U prethodna dva nastupa među četiri najbolje momčadi natjecanja Velikogoričani su oba puta igrali u gostima te su zaustavljeni porazima od Dinama i Hajduka. Ovoga puta u klubu s posebnom pozornošću iščekuju izvlačenje parova, nadajući se povoljnijem raspletu.
Naime, moguće prvo domaće polufinale značajno bi povećalo izglede Gorice za plasman u svoje prvo finale Hrvatskog nogometnog kupa.
U Gorici se zato s optimizmom čeka ždrijeb i rasplet koji bi mogao donijeti novu priliku za iskorak u završnicu natjecanja.
Ova objava Gorica slavila u Varaždinu i izborila polufinale Kupa – čeka se ždrijeb se prvi puta pojavila na cityportal.hr.
