9 medalja za goričke karatiste

Nakon kratke pauze na otvorenju sezone gorički karatisti osvojili su devet medalja na turniru u Čakovcu. Ovo je bio najjači turnir do sada, a nastupilo je oko 800 natjecatelja. Gorički karate klub nastupio je s postavom kadeta, juniora i mlađih seniora koji nastupaju na kvalifikacijskom turniru 26.rujna za Svjetsko prvenstvo. Osvojeno je ukupno 9 medalja, pet zlatnih i četiri brončane. Zlatni su bili Ines Grdenić, Ivan i Igor Vrban te Kristijan Obrazović. Broncu su osvojili Mia Mijović, Alen Grdenić, Ivan Vrban i Kristijan Obrazović. Ivor Babić, na žalost, nije osvojio medalju u uzrastu kadeta do 52 kilograma, iako je prikazao dobar karate. U ekipnom poretku zauzeli su šesto mjesto. Čestitamo!