Udarnik se provozao ZET-om, Moslavina namučila Gradiće

U utakmicama 12. kola MŽNL Središte velikogoričke momčadi Udarnika i Gradića su kao domaćini ostvarili pobjede, dok je Polet poražen kod vodeće Kustošije. Udarnik je pogotcima u 26. iz kaznenog udarca  i 83. minuti utakmice pobijedio ZET, a strijelci su bili Marković i Brajko. Gradići su opasno živjeli sve do 57. minute u utakmici u kojoj je Moslavina vodila u dva navrata da bi ipak domaći u drugom dijelu zasluženo okrenuli i ostvarili pobjedu 4:2. Pogotke za Gradiće postigli su Šimunović, Mršić, Budimir i Šandor. Polet je poražen od vodeće Kustošije rezultatom 2:0. Tomčić je već u 8. i 35. minuti bio prisiljen mijenjati ozlijeđene Gorinjca i Sučića, a kobna po buševčane bila je sudačka nadoknada prvog dijela kada je Kustošija povela. Konačnu pobjedu domaćin je potvrdio pogotkom u 68. minuti.