Turopolje poraženo u Križu

Ovog vikenda 17. kolom (16. je prošlog vikenda zbog natopljenih terena odgođeno za travanj) startao je proljetni nastavak prvenstva 1. županijske lige istok, a “ples” su u subotu u Križu otvorili domaća Sloga i Turopolje. Igralo se na teškom blatnjavom terenu, a puhao je i vrlo hladan vjetar. Domaći su utakmicu praktički dobili već do 36. minute. Za 1:0 zabio je Bosankić u 9. minuti, u 16. zaslugom Ivanovića bilo je 2:0 a Šeremet je u 36. postavio nedostižnih 3:0. Kada je u 50. minuti Pleteš postigao pogodak i za 4:0, domaći trener Zoran Vorel izmjenama je malo kombinirao svoju momčad pa su do daha došli i gosti iz Turopola. Mladi Domagoj Gmižić zabio je dva gola (60. i 86. minuta) za momčad stratega Ivice Burića i time malo popravio loš dojam iz prvog poluvremena.

SLOGA (K) – TUROPOLJE 4:2 (3:0)

KRIŽ Igralište ŠRC Križ. Gledatelja 50. Sudac: Ranogajec (Zagreb). Pomoćnici: Hendak i Pankretić (oba iz Vrbovca).

STRIJELCI: 1:0-Bosankić (9), 2:0-Ivanović (16), 3:0-Šeremet (36), 4:0-Pleteš (50), 4:1-Gmižić (60), 4:2-Gmižić (86)

SLOGA: Rede (od 46. Tičak), Poje, Vorel (od 59. Sokolić), Mihaljević, Pokupec, Ivoš, Bosankić (od 62. Petričević), Pleteš (od 52. Karašić), Šeremet, Ivanović, Kamenički.
TRENER: Zoran Vorel

TUROPOLJE: Meler, Maričić, Jerković (od 46. Vlahovac), Ervin Gorinjac, Gmižić, Anđelić, Šejić, Ernest Gorinjac (od 65. Jambrečina), Jambrešić, Ivanković, Bušić.
TRENER: Ivica Burić