Polet pjevajući iz Ogulina, Turopoljac poražen kod kuće

Gradići su pružili čvrst otpor lideru i utakmicu držali u neizvjesnosti punih 90 minuta, no ipak Kustošija je na kraju slavila 2:3. Pogotke za domaće postigli su Mršić i Župetić. Polet je pak doputovao u Ogulin sa 16 igrača, no i to je dovoljno treneru Tomčiću da i dalje odlično dirigira orkestrom iz Buševca. Već na poluvremenu Polet je pogotcima Zlodija, Sučića i Stuparića vodio 1:3, da bi do kraja utakmice zabijali još Zlodi dvaput i Sučić. U mirnoj utakmici isključen je predstavnik Poleta Kovačević u 72. minuti – zbog preskakanja ograde!? Udarnik u ponedjeljak na svojem terenu dočekuje Zelinu. U slijedećem kolu kurilovčani putuju u Zabok, Polet čeka Moslavinu, a Gradići će u Zelinu. Polet se ovom pobjedom popeo na petu poziciju, ali obzirom na utakmicu manje koju igra na domaćem terenu sa Dinamom(OO), u slučaju pobjede ima realne šanse plasirati se među prve tri momčadi MŽNL.

U Utakmicama JŽNL u Mičevcu je Klas uvjerljivo nadigrao Slogu, dok je Lukavec osvojio samo bod kod kuće protiv Laduča, pogotkom Danijela Sedmaka iz kaznenog udarca u 90. minuti. U ostalim utakmicama postignuti su slijedeći rezultati.