Sloga iskoristila sve slabosti Bune

Gosti iz Križa na najbolji način iskoristili su skromno i nesigurno izdanje domaće momčadi Bune, koja je ušla u utakmicu opterećena neigranjem Huđbera i Svekrića. Početkom drugog dijela utakmice momčad Sloge stvorila je prednost od dva gola razlike, da bi u 78. minuti vratar gostiju Rede u izglednoj prilici za poentiranje srušio Ruklića i zaradio isključenje. Vrlo sigurno iz bijele točke pogodio je Ivan Rak za 2:3, iako sa igračem više u polju Buna nije uspjela poravnati u zadnjih desetak minuta.

1. ŽNL – istok , 21. kolo
BUNA – SLOGA (K) 2:3 (1:1)

MALA BUNA. Igralište Bune. Gledatelja 50. Sudac: I. Antunović. Pomoćnici: Prpić i Merkaš.

STRIJELCI: 0:1 – Šeremet (39), 1:1 – Ruklić (45), 1:2 – Horvačić (63 – ag) , 1:3 – Ivanović (74), 2:3 – I. Rak (79 – 11 m).

BUNA: Odrčić (od 77. F. Rak), Horvačić, Grđan, Mrkonjić (od 74. Marijanović), Kovačić, I. Rak, Sremić, Ištvanić (od 52. Jelekovac), Povoljnjak, Ruklić, Kuzmić.
TRENER: Miroslav Lukinić.

SLOGA (K): Rede, Poje, Vorel (od 60. Mihalj), Mihaljević (od 46. Ivoš), Podgorski, Pokupec, Bosankić (od 75. Sokolić), Broz, Šeremet, Ivanović, Karašić (od 50. Petričević).
TRENER: Zoran Vorel.

Opomenuti igrači: Mihaljević (30), Mrkonjić (60), Povoljnjak (61), Poje (85).
Isključeni igrač: Rede (78 – prekršaj na suparničkom igraču u izglednoj prilici za postizanje pogotka)