Gorica II sedmicom u Mlaki ispratila Naftaš

Još jedna vrlo dobra predstava mlade momčadi Gorice u jutarnjem terminu u Velikoj Mlaki. Gosti su rano poveli, već u četvrtoj minuti utakmice, nakon nesmotrenosti zadnje linije Gorice kojom su prisilili svog vratara Kamenjaševića da padom u noge spašava gol, ali i napravi prekršaj nad napadačem gostiju za kazneni udarac. Siguran izvođač za goste bio je Radoš. Igračima Gorice nije puno trebalo da konsolidiraju redove, a u samo dvije minute (14. i 16.) Humeljak i Muhar okreću rezultat na stranu Gorice. Gorica je gospodarila terenom, a u 35. minuti Čolić nakon što je Krsnik topovski gađao gredu, odbijenu loptu posprema u mrežu za 3:1.

U nastavku utakmice Gorica je rutinski u posljednjih 20 minuta potpuno natrpala mrežu gostiju, a u tom periodu tri pogotka postigao je Marko Puškarić koji je u 57. minuti zamijenio Humeljaka, te Desput za konačnih 7:1 u posljednjim sekundama utakmice.

JŽNL 7. kolo

GORICA II – NAFTAŠ IVANIĆ 7:1 (3:1)

Velika Mlaka, gledatelja 100; glavni sudac: Matija Pajvot (Vrbovec), pomoćnici: Ivica Jakopić (Zelina), Nikola Kamenarić (Zagreb); delegat: Ivica Mađer (Obedišće)

STRIJELCI: 0:1 Radoš (4, 11m), 1:1 Humeljak (14), 2:1 Muhar (16), 3:1 Čolić, 4:1 Puškarić (70), 5:1 Puškarić (76), 6:1 Puškarić (82), 7:1 Desput (90)

GORICA II: Kamenjašević, Jukić-Sunarić (od 61. Šoštarec), Čolić, Krsnik (od 75. Povoljnjak), Krizmanić, Rajić, Lučić (od 68. Tadić), Desput, Sedlaček (od 62. Roginić), Muhar, Humeljak (od 57. Puškarić)

Trener: Perica Vidak

NAFTAŠ-IVANIĆ: Leš (od 46. Rede), Tupek, Marić, Šimanić, Koman, Bilandžija, Antolković, Maras, Radoš, Hadaš, Šimunović (od 42. Bajser)

Trener: Patrik Oković

Igrač utakmice: Marko Puškarić