Veterani Mladosti ostali bez finalnih utakmica

Veteranska momčad Mladost-Obrezina nije uspjela u uzvratnom susretu protiv veterana TOP Kerestinca anulirati minimalni zaostatak (0:1) iz prve utakmice u Kerestincu i nije se uspjela plasirati u završnicu Doigravanja za prvaka veterana Nogometnog saveza Zagrebačke županije. Mladost je mlako otvorila susret u Obrezini, previše je ostavljala prostora gostima za brze kontranapade i takav početak je brzo kažnjen.

veterani-mladost-top-2

Jednu visoku loptu na desnoj strani obrane domaćih u 10. minuti Prša je pokušao glavom vratiti vrataru Šorši, ali taj pokušaj je bio prekratak i koban za domaćina. Hitri Vukas sjurio se s loptom prema vratima domaćina i pored neodlučnih Šorše i Posavca mirno plasirao loptu u nebranjenu mrežu. Taj pogodak bio je za domaće pravi šok, jer su tada trebali dati tri zgoditka (a da ne prime više nijedan) za prolaz u finale. Do kraja poluvremena imali su više od igre i nekoliko šansi, ali izostala je realizacija.
veterani-mladost-top-4

Izjednačenje je uslijedilo u drugom poluvremenu kada je akciju Kunića i Pavličića uspješno okončao Bojić. Za nešto više u ovoj utakmici Mladost nije bila ni dovoljno dobra ni dovoljno spremna i plasman u završnicu Doigravanja ostao je neispunjena želja. Veterane Mladosti sada čeka zgusnuti raspored u Ligi veterana NSVG-a, jer ih, uz redovito odigravanje utakmica, čekaju još tri odgođene utakmice. Naime, Mladost je dvije utakmice odgodila zbog nastupa na Prvenstvu veterana Hrvatske (Rovinj, 16. do 18. rujna) i jednu zbog ovoga Županijskog polufinala.

veterani-mladost-top-7

Doigravanje za prvaka veterana Nogometnog saveza Zagrebačke županije
VNK Mladost – VNK TOP 1:1 (0:1)
Obrezina. Igralište Mladosti. Četvrtak, 29.09.2016., 17 sati. Sudac: Dejan Budić (Vrbovec). Pomoćnici: Marko Vuković i Karlo Cvetko (oba Zelina). Delegat: Zlatko Petrac (Mala Buna). Strijelci: 0:1 – Vukas (10), 1:1 – Bojić (58).

VNK MLADOST: Šorša, Prša, Posavec, Breščaković, Kunić, Plepelić, Kadabec, Vučilovski, Pavličić, Kršek (cap.), Bojić (još su igrali: B. Antolović, Polančec, Bogović, Kuhar, Janković, Vidak). Voditelj: Mladen Čužić.

VNK TOP Kerestinec: Dan. Jandrečić, Martić, Šabarić, Jordan (cap.), Jurić, Nađi, Jelač, Puhalo, Vukas, Jakopič, Maceković, Požgaj, Jelić, Dra. Jandrečić. Voditelj: -.