Mraclin preko Turopoljca nastavlja natjecanje

Rano vodstvo gostiju iz Kuča kada je iz slobodnjaka pogodio Petar Milatović nije uzdrmalo igrače Mraclina koji poslije četiri minute dolaze do poravnanja. Ivan Kos se probio po lijevoj strani, asistirao u peterac Anđelku Domitroviću koji je niskom loptom matirao golmana Turopoljca. Dominacija domaćih na terenu naplaćena je pred kraj prvog dijela utakmice.

19.02.2017. Mraclin, igralište Stara graba – Kup NS Velika Gorica – 1. kolo, Mraclin-Turopoljac (2-1). Foto: Vitomir Štuban/cityportal.hr

Ubačaj iz kornera na kontra stranu gdje je najviši Mario Kos koji glavom postavlja kako se poslije pokazalo konačan rezultat. U nastavku utakmice domaći igrači nastavili su inicijativnijom igrom, nizale su se prave prilike Onića, I. Kosa i Čičaka. Gosti samo sa jedinom prilikom Vjeke Lučića koju je uspješno neutralizirao čuvar mreže domaćih Dražić.

Turpoljac je ostao sa igračem manje u polju u 64. minuti zbog grubog starta Milatovića, kako je prvi žuti karton zaradio u prvom dijelu sucu Mužaru nije preostalo pokazati mu put svlačionice. Ukratko Mraclin prema prikazanom na terenu zasluženo nastavlja u 2. kolo velikogoričkog nogometnog kupa.

MRACLIN – TUROPOLJAC 2:1

MRACLIN. Igralište Stara graba. Gledatelja 100.
Sudac: Mužar (Velika Gorica). Pomoćnici: Rožić (Buševec) i Krznarić (Zagreb).

STRIJELCI: 0:1 – Milatović (4), 1:1 – A. Domitrović (8), 2:1 – M. Kos (43).

MRACLIN: Dražić, Starčević (od 80. V. Štuban), Kapović, J. Domitrović, M. Kos (od 83. V. Galeković), Bobesić (od 60. S. Feljan), Šandor, A. Domitrović, Čičak, Onić (od 58. J. Cvetnić), I. Kos. TRENER: Nino Matković.

TUROPOLJAC: Zagorac, M. Fabijančić (od 46. I. Berković), Bušić (od 75. Guduraš), Jakovljević, Šejić (od 81. Avgustinović), Šestok, Milatović, F. Hajduk, Šanović (od 46. Nikolić), I. Hajduk, Lučić. TRENER: Vlado Horvat.

CRVENI KARTON: Petar Milatović (64 – drugi žuti karton).
ŽUTI KARTONI: Milatović (33), Onić (47), Kapović (53), A. Domitrović (53), I. Berković (75), Šandor (77).