Udarnik uvjerljiv u Buni

Pred otprilike stotinjak gledatelja Udarnik je danas odigrao kup utakmicu na travnjaku gostujuće momčadi Bune, zbog očuvanja svog travnjaka za prvenstvo.

Na prvi gol se čekalo do 36 minute kada je Starčević sam u svom šesnestercu jednu ubačenu loptu išao primiriti nogom, a lopta se odbila u ruku i glavni sudac Sejdinović pokazuje na 11 metara uz mnogobrojne prigovore s tribina.

Siguran izvođač s bijele točke je Brčić koji pogađa za vodstvo Udarnika 1:0, a sa tim rezultatom se odlazi na poluvrijeme. U nastavku drugoga dijela trener Perković uvodi ostale igrače s klupe koji su svojim zalaganjem ubacili u brzinu više što se vidjelo nakon nekoliko minuta drugog dijela kada je Pralas povisio za 2:0 u 49 minuti. Na 3:0 povisuje Milanović na asistenciju Grdenića koji je probio po boku i lijepo vratio za Milanovića kojemu nije bilo teško pospremiti za vodstvo od 3:0 što je bio i konačni rezultat utakmice. Treba napomenuti da su gostujući igrači Bune na svom travnjaku pružili dobar otpor
Kurilovčanima.

KUP NS Velike Gorice

UDARNIK – BUNA 3:0 (1:0)

BUNA, Igralište NK Buna, igrano 25.02.2017. Gledatelja: 100, Sudac: Almir Sejdinović, Pomoćnici: Davor Merkaš i Željko Dolibašić

STRIJELCI: 1:0 Brčić (36) 11 m, 2:0 Pralas (49), 3:0 Milanović (70)

UDARNIK: Feljan, Šarić, Mihanović, Ladović, Brajko (46. Pralas), Brčić, Stojčić (69. Milanović), Kelava (40. Krasnić), Ramljak (46. Grdenić), Petković, Džaja (46. Maričević), Skrbin, Kranjčec,
TRENER: Boris Perković

BUNA: Odrčić, Mrkonjić, Dumbović, Ruklić, Kuzmić, Starčević, Kostadin, Škojc, Vujnović, Rak, Huđber, Lučan, Jelekovac, Svekrić, Ištvanić, Muža
TRENER: Miroslav Lukinić