Gradići pobjedom nad Poletom idu dalje u kupu

Pred oko 150 gledatelja u Gradićima odigrana je kup utakmica 2. kola NSVG-a između Gradića i Poleta.  U dobroj i borbenoj utakmici domaćin je slavio sa 2:0 pogodcima Bogovića u 49. minuti iz kaznenog udarca i Butkovića u 75 minuti.  U prvom dijelu vidjeli smo vrlo dobar nogomet uz inicijativu Poleta ali bez završnog udarca.

U drugom dijelu susreta izvršene su brojne zamjene igrača kako jedne tako i druge momčadi, a domaća iskusnija momčad iskoristila je svoje prilike i zasluženo pobijedila.

Posljednjih 12 minuta susreta zbog dva žuta kartona teren je morao napustiti domaći igrač Cindrić, koji zbog toga neće imati pravo nastupa u prvom kolu prvenstva protiv Karlovca.

KUP NSVG
GRADIĆI – POLET 2:0 (0:0)

GRADIĆI, Gledatelja: 150; Sudac: Ivan Čužić; Pomoćnici: Ivan Marinčević i Ivica Malkoč

STRIJELCI: 1:0 Bogović (49. 11m), 2:0 Butković (75)

GRADIĆI: Kovačić, Rajić, Ferenček, Furić, Bogović, Šandor, Krstanović, Budimir, Cindrić, Ekollo, Taulant,(Leder, Butković, Župetić, Fridrih, Lacković, Barišić)
TRENER: Zoran Tomčić

POLET: Dolački, Pejak, Župetić, Zagorec, Zlodi, Sovina, Matušin, M. Brajković, Sremić, Landeka, L. Brajković, (Šoić, Stuparić, Tičarić, Blažinić, Sučić, Robić)
TRENER: Ivica Burić