Nova tri boda za Dinamo Hidrel

U utakmici 17. kola I ŽNL između Dinama Hidrel i Zvekovca uspješniji su bili domaći igrači Stivena Žitnika. U dobroj i borbenoj utakmici malobrojni gledatelji na kraju utakmice mogu biti zadovoljni jer su vidjeli 7 pogodaka. U samom otvaranju utakmice vidjelo se da su gosti iz Zvekovca došli odigrati mušku utakmicu, a ne braniti se, što su i dokazali kada su već u 10 minuti susreta poveli sa 1:0, pogotkom Pucelja koji je pobjegao domaćim obrambenim igračima i uspješno prebacio Šimića.

Od domaćina se tek dalo naslutiti da bi mogli napraviti nešto više kada je Rus s ruba kaznenog prostora iz slobodnog udarca pogodio za poravnanje rezultata.  U nastavku drugog dijela daleko bolja igra domaćina što su i potvrdili sa 4 zgoditka, dok su gosti smanjili u posljednjim minutama utakmice.

PRVA ŽNL-a ISTOK, 17. KOLO

NK DINAMO HIDREL – NK ZVEKOVEC 5:2 (1:1)

Novo Čiče, igralište NK Dinamo Hidrel; Gledatelja: 70; Glavni sudac: Branko Lafter Pomoćnici: Lucija Sakoman i Marija Čunović; Delegat: Željko Medved

STRIJELCI: 0:1 Pucelj (10), 1:1 Rus (45), 2:1 Rus (60), 3:1 Rus (71), 4:1 Godinić (78), 5:1 Godinić (85), 5:2 Pucelj (90)

DINAMO HIDREL: Šimić, Sabljak, Dodlek (od 58. Šantek), Novosel, Rus (od 84. Škrtić), Pudić, Milenšćak (od 84. Tokić), Godinić, Balenović (od 76. Kučan), Vukadin (od 84. Risonjić), Mikulinec
TRENER: Stiven Žitnik

ZVEKOVAC: Vrbanić, Vidaković, Kovačević, Davidović, Mesarić, Krivan, Tupek, Peh, Pucelj, Horvat (od 84. Polucki), Banović
TRENER: Anđelko Peh

Igrač utakmice: Marko Rus