Goričke taekwondoistice među najboljima na državnom prvenstvu

Taekwondo klub Velika Gorica zauzeo je visoko četvrto mjesto u ukupnom poretku na Prvenstvu Hrvatske održanom prošlog vikenda u Prološcu. U konkurenciji 35 klubova i 111 natjecatelja gorički taekwondoistice osvojile su jedno srebro i tri bronce.
„Srebrna Anamaria Kovčalija došla je na korak do osvajanja zlata. U finalu, u dodatnoj četvrtoj rundi, zlatnim bodom izgubila je od prošlogodišnje i aktualne prvakinje Hrvatske. Rezultat u regularnom dijelu borbe, nakon tri runde, bio je 7:7“, otkrio nam je trener Igor Matić.
Brončane medalje osvojile su Natalia Lovrić, Lara Derdić Trifunović i Ivona Mihanović, dok je Anamarija Runtić zauzela plasman od petog do osmog mjesta. Važno je naglasiti kako su Anamaria, Natalia i Ivona još uvijek juniorke. Svojim odličnim rezultatima cure su pokazale da su pred njima blistave seniorske karijere.