Prva proljetna prvenstvena pobjeda

Tek u petom prvenstvenom nastupu ovog proljeća Mraclin je došao do tri boda. Utakmica nije dobro počela za momčad trenera Družića, nakon tri neiskorištene šanse domaćih gosti dolaze u vodstvo. U smiraj prvog dijela u šesnaestercu gostiju srušen je Juraj Cvetnić, iz bijele točke pogodio je za poravnanje Dean Rus.

09.04.2017. SRC Nova graba, JŽNL , 23 kolo / Mraclin-Rakovec 4:1. Foto: Vitomir Štuban/cityportal.hr

Vrlo brzo u nastavku druge dionice Matija Šimun donosi vodstvo svojoj momčadi. Zasigurno najbolji pojedinac na terenu momčadi Mraclina Juraj Cvetnić izborio je po drugi puta kazneni udarac kojim Matija Šimun podebljava vodstvo na 3:1. Svoju odličnu igru mladi napadač Cvetnić kruni pogotkom desetak minuta prije kraja utakmice za prvu proljetnu pobjedu 4:1.

MRACLIN – RAKOVEC 4:1

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 70.
Sudac: M. Golub. Pomoćnici: T. Golub i Kramarić (svi iz Jasrebarskog).

STRIJELCI: 0:1 – Pušić (14), 1:1 – D. Rus (42 – 11m), 2:1 – Šimun (52), 3:1 – Šimun (76 – 11 m), 4:1 – J. Cvetnić (81).

MRACLIN: Dražić, V. Štuban (od 66. V. Galeković), Čičak, T. Lučić, Bobesić, J. Domitrović, D. Rus, Starčević, Šandor, J. Cvetnić, Šimun. Trener: Emil Družić.

RAKOVEC: Jurić, Suša (od 18. Rukavina), Ribić, Grežina, Kelečić, Grgoić, Baček, Jendriš, Matić, Novoselec (od 75. Badenić), Pušić. Trener: Željko Majcen.