FOTO Gorica II ostvarila drugu pobjedu

Vrlo dobrom igrom u prvom poluvremenu Gorica II je ostvarila uvjerljivo vodstvo 3:0 i unatoč slabijem izdanju u drugom dijelu zabilježila visoku 4:0 pobjedu. Na ovu pobjedu čekalo se mjesec dana, u međuvremenu su, uz nekoliko personalnih problema, zabilježeni poraz i dva remija te dvije odgođene utakmice.

Protiv Strmca odlično je u prvom dijelu odigrao Martin Šroler, bio je vrlo raspoložen za igru i sve mu je uspijevalo. Već u 1. minuti nakon Desputove duge lopte i sprinta Krpečanca loptu je s ruba šesnaesterca Šroler poslao u rašlje za vodstvo domaćih. Dvije minute kasnije opet s istog mjesta gađa rašlje, ali vratar je loptu odbio u gredu i spriječio novi pogodak. Patrik Posavec u 18. propušta zicer, a u 24. Roginić iz blizine prebacuje vratara za 2:0. Neposredno pred odlazak na odmor brzonogi Hyunki Chae iz blizine niski ubačaj nakon brze akcije po desnoj strani pretvara u 3:0 vodstvo.

U drugom poluvremenu Gorica II nije bila tako uvjerljiva, najveće prigode propustili su Roginić (50.) i Krpečanec (84). Gosti su nekoliko puta opasno zaprijetili, ali Luka Kelihar je sačuvao svoja vrata. Utakmicu je na najljepši način zaključio Marin Sudar koji je dugi ubačaj Borovca u trku primio na prsa i onda s lijeve strane zakucao loptu u mrežu – to je bila golčina!

Jedinstvena županijska nogometna liga – 07. kolo

HNK Gorica II – NK Strmec (Bedenica) 4:0 (3:0)

Velika Gorica. Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Nedjelja, 24.09.2017., 16:30 sati. Gledatelja 50. Sudac: Tomislav Golub (Jastrebarsko). Pomoćnici: Marija Čunović (Gornja Zdenčina) i Marko Gvozdanović (Jastrebarsko). Delegat: Tomo Njegovec (Vrbovec). Strijelci: 1:0 – Šroler (1), 2:0 – Roginić (24), 3:0 – Chae (45), 4:0 – Sudar (90).

GORICA: L. Kelihar, Božić, Desput, Smolković, K. Krizmanić, P. Posavec (od 60. Matić), Spudić (od 60. Borovac), Krpečanec, Roginić (cap.)(od 73. Velić), Šroler (od 80. Sudar), Chae (od 46. Perić). Trener: Perica Vidak.

STRMEC: Škof, Svornik (od 46. Gomerčić), Trcak, Novački, Bašić (od 64. Roginek), Bičak, Bedeković (cap.), Kušec, Bobinec, Hadaš (od 35. Krnjak), Šilinić. Trener: Zdenko Dimović.

Igrač utakmice: Martin Šroler.