U Poreču Udarnikova četvrta pobjeda u nizu

U posljednjem 17. kolu prvog dijela prvenstva 3. HNL zapad, Udarnik je u Poreču svladao Jadran 2:1 i tako nastavio sjajan niz od četiri pobjede zaredom. Kurilovčani su sa 31 bodom zadržali četvrtu poziciju u redoslijedu jer je slavio i treći Krk s bodom više.

Jesenski prvak je Vinogradar koji je minimalnim rezultatom pobijedio Segestu u Sisku a druga je Opatija. Utakmicu u Poreču riješio je s dva pogotka Matej Kelava kojeg je trener Damir Biškup poslao u igru na poluvremenu kod 0:0. Jadran je smanjio rezultat u 5. minuti sudačke nadoknade iz kaznenog udarca.

JADRAN POREČ-UDARNIK 1:2

Poreč, stadion Veli Joše. Igrano 25. studenog 2017. od 13.30. Gledatelja 100. Sudac: Marin Rožman (Rijeka). Pomoćnici: Hrvoje Perkov (Rijeka) i Nenad Marušić (Opatija). Četvrti sudac: Antun Lukić (Kastav). Delegat: Paolo Prodan (Volbandon).

STRIJELCI: 0:1-Kelava (63), 0:2-Kelava (89), 1:2-Kepčija (90+5-11m).

JADRAN POREČ: Milocani, Šimunović, Užila, Kepčija, Sumuć, Tikas, Dujanić, Banko (od 46. Šoškić), Videkić, Banić (od 66. Tomić), Radman (od 56. Ereiz).
TRENER: Danijel Jumić

UDARNIK: Kranjčec, Grdenić, Ladović, Čunčić, Čolić, Kovačić, Turkalj (od 46. Kelava), Karamatić, Džaja (od 67. Šarić), Hodak (od 86. Pralas), Brajko.
TRENER: Damir Biškup

IGRAČ UTAKMICE: Matej Kelava