FOTO Zrakoplovci pobjednici u odbojci na gradskom natjecanju

Gradsko natjecanje Školskih sportskih društava (ŠSD) srednjih škola Grada Velike Gorice u odbojci za učenike održano je danas u dvorani Srednjih škola, a domaćin natjecanja bila je Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina. Natjecala su se četiri ŠSD-a: ŠSD Zrakoplovac (Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina, voditelj Krešimir Lučić), ŠSD Bumbar (Ekonomska škola Velika Gorica, voditeljica Nada Pelaić, prof.), ŠSD Velgor (Srednja strukovna škola, voditelj Tonči Miočić, prof.) i ŠSD GVG (Gimnazija Velika Gorica, voditeljica Vesna Kirin, prof.). Turnir je odigran po jednostrukom bod sustavu (6 međusobnih duela), a utakmice su igrane na dva dobivena seta. Sudila je Aleksandra Lipić, sutkinja iz Zagrebačkog odbojkaškog saveza. Tri prvoplasirane momčadi nagrađene su odgovarajućim medaljama.

U posljednjem kolu Zrakoplovac je izgubio od Velgora, ali jedan osvojeni set u tom meču bio mu je dovoljan da bi osvojio prvo mjesto i plasirao se na županijsko natjecanje.

Gradsko natjecanje srednjih škola u odbojci za učenike

Rezultati, redoslijed, sastav pobjednika

ŠSD Bumbar – ŠSD Velgor 2:0, ŠSD Zrakoplovac – ŠSD GVG 2:0, ŠSD Velgor – ŠSD GVG 2:0, ŠSD Bumbar – ŠSD Zrakoplovac 0:2, ŠSD Zrakoplovac – ŠSD Velgor 1:2, ŠSD GVG – ŠSD Bumbar 0:2.

Redoslijed: 1. ŠSD Zrakoplovac 5 (3 2 1 5:2), 2. ŠSD Bumbar 4 (3 2 1 4:2), 3. ŠSD Velgor 4 (3 2 1 4:3), 4. ŠSD GVG 0 (3 0 3 0:6).

ŠSD Zrakoplovac: David Jozić, Nino Jozić, Tomo Dumić, Matej Batinović, Luka Brkić, Genti Martinaj, Ivan Marković, Vid Livada, Karlo Ivček, Antonio Rogan, Benjamin Bošnjak, Ivan Ilijević. Voditelj: Krešimir  Lušić.