FOTO Lagani prolazak rukometašica Ivanića u 3. kolo

Rukometašice Udarnika završile su ovogodišnji nastup u Kupu Hrvatske očekivanim porazom od prvoligaša iz Ivanić Grada. Susret je u prvom poluvremenu bio rezultatski ravnopravan (3:3, 7:8, 10:10, 15:15), ali od početka drugog poluvremena domaće nisu mogle pratiti pojačani ritam suparnica. Katarina Mrazović, Paula Kinderman i Kristina Gunjača bez pardona su punile mrežu Mihaele Lukinić i razlika je neprestano rasla (16:22, 19:26, 20:33, 21:37), tako da je utakmica, kako je išla svome kraju, poprimila obilježje revijalnog nadmetanja.

Kup Hrvatske (ž) – 2. kolo

ŽRK Udarnik – ŽRK Ivanić 28:41 (16:18)

Velika Gorica. Dvorana Srednjih škola. Gledatelja 40. Četvrtak, 14.12.2017., 20 sati. Suci: Hrvoje Čačić i Frano Josić (oba Zagreb). Nadzornik: Ivica Prpić (Zagreb).

UDARNIK: Mihaela Lukinić, Bernarda Krizmanić, Tena Krsnik 5(1), Lorena Broz 6, Maja Drača 2(2), Klara Nedić 5, Andrijana Bilić 1, Gabrijela Skrbin 5, Doris Katalinić, Sara Lovrenčić 3, Katarina Ćulumović, Dora Ciprić, Andrea Antonić 1. Trener: Mario Turan.

IVANIĆ: Patricia Hren, Doris Hren, Paula Kinderman 6(2), Paola Juren 1(1), Josipa Nuić 2, Ana Malec, Katarina Mrazović 13(1), Marta Pezić 4(1), Karla Lisica, Nives Klobučar 4, Kristina Gunjača 8, Martina Krajpl 1, Tina Barišić, Mateja Orlović 2. Trener: Goran Bobić

Sedmerci: Udarnik 5(2), Ivanić 7(5). Isključenja: Udarnik 2 minute, Ivanić 6 minuta.