Kurilovec pobjedom nad Vrbovcem prebolio Mladinu

Poslije minimalnog poraza u proteklom kolu protiv Vinogradara u današnjem ogledu 23. kola 3. HNL – zapad Kurilovec je na domaćem terenu nadigrao goste iz Vrbovca sa visokih 4 : 0. Iako je prvo poluvrijeme završilo bez pogodaka okupljeni nisu bili nezadovoljni, a u tvrdoj utakmici blagu prednost imao je domaćin. Iz prvog djela treba jedino izdvojiti dobar udarac Kelave s ruba kaznenog prostora u 20 minuti kada se tresla vratnica gostujućih vrata. U nastavku drugog dijela domaćin je zagospodario terenom, a dobru igru okrunili su u svoju korist u 64. minuti susreta. Na ubačaj iz kuta u skoku Čolić glavom loptu prenosi na drugu stranu gdje se u šumi nogu Džaja najbolje snašao i pogodio za vodstvo. U 72. minuti došlo je do naguravanja Kelave i Pluščeca, a sutkinja Jurinić pokazala je obojici po drugi žuti karton i put svlačionice. U obostranom manjku igrača na terenu domaćin se bolje snašao i do kraja utakmice sa još tri pogotka (72. minuta Grdenić, 82. Povoljnjak i 88. minuta Čurek) ispratio goste.

Treća HNL Zapad 23. Kolo

KURILOVEC – VRBOVEC 4:0 (0:0)

Kurilovec. Igralište, SRC UDARNIK. Gledatelja 200.; Sudac: Jurinić Marija (Jastrebarsko); Pomoćnici: Pejić Ivona (Zagreb), Petravić Marija (Zagreb); četvrti sudac: Bolić Sabina (Zagreb); Delegat: Šićko Ivana (Kupinec)

Strijelci: 1:0 – Džaja (64), 2:0 – Grdenić (72), 3:0 – Povoljnjak (82), 4:0 – Čurek (88).

KURILOVEC: Kranjčec, Džaja (od 65. Celiček), Čurek, Čunčić, Kovačić, Brajko, Brčić (od 75. Povoljnjak), Hodak (od 81. Hodak), Kelava, Čolić, Grdenić
Trener: Damir Biškup.

VRBOVEC: Jendriš, Slišković, Ćosić, Petak, Kokot (od 46. Gegić), Dimović, Boroša, Franić, Colarić, Pluščec, Babić (od 62. Krizmanić),
Trener: Denis Madžar.