FOTO Gorica II katastrofalno porazila Kupinec

Najefikasnija momčad u ligi Gorica II opet si je dala oduška i ovaj put natrpala mrežu Kupinca do vrha. Tijek prvog poluvremena nije sugerirao dvoznamenkasti poraz sedmoplasirane momčadi, koja je  do odmora imala samo pogodak zaostatka. Vodeći pogodak postigao je Mateo Velić na dubinsko proigravanje i prebacivanje vratara, izjednačio je Krunoslav Všetečka efektnim golom iz prekida s 18m, a Ante Radoš je Šrolerov ubačaj iz kuta udarcem glavom zabio pod gredu za 2:1.

Golijadu u drugom poluvremenu otvorio je Ivan Blatančić iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca, a isti igrač je asistirao Ladislavu Roginiću za 4:1. Iza toga Marin Sudar je ubačaj Roginića s lijeve strane pospremio u prazna vrata (5:1), a na 6:1 povisio je Josip Pavek pogotkom u vlastitu mrežu. Završni 20-minutni show Martin Šroler otvorio je u 69.minuti pogodivši gredu u prvom pokušaju, a odbijanac je poslao u rašlje za 7:1. Sudar se drugi puta upisao u strijelce u 78. (8:1), a gosti su iz kontranapada preko Luke Tomića smanjili na 8:2. U završnici je momčad iz Kupinca teturala kao grogirani boksač u ringu, igrači domaćih prolazili su kroz njihovu obranu kao kroz perje. Još jednom je mrežu pogodio Roginić (9:1), a najrastrčaniji i najraspoloženiji igrač na terenu Šroler je s dva zaključna pogotka ostvario hattrick i zapečatio katastrofu neravnopravnog suparnika.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 25. kolo

HNK Gorica II – NK Kupinec 11:2 (2:1)

Velika Gorica. Gradski stadion, prvi pomoćni teren. Gledatelja 70. Petak, 11.05.2018., 18 sati. Sudac: Mario Stanić. Pomoćnici: Mihael Milin i Zvonimir Rončević (svi Dugo Selo). Delegat: Zoran Smrekar (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Velić (7), 1:1 – Všetečka (12), 2:1 – Radoš (26), 3:1 – Blatančić (50-11m), 4:1 – Roginić (57), 5:1 – Sudar (60), 6:1 – Pavek (67-ag), 7:1 – Šroler (69), 8:1 – Sudar (78), 8:2 – Tomić (80), 9:2 – Roginić (83), 10:2 – Šroler (86), 11:2 – Šroler (90).

GORICA II: Kelihar, Perić (od 46. Žordić), K. Krizmanić, Mandura (cap.), Božić (od 55. I. Krizmanić), Radoš, Bakula (od 58. Marelja), Blatančić, Velić (od 55. Roginić), Šroler, Krpečanec (od 55. Sudar). Trener: Perica Vidak.

KUPINEC: Nežić, Herceg, Španić, Vidak, Petković (od 58. Pavek), Belan, Patljak (od 76. Vodopić), Tomić, Všetečka, Samardžija, Lolić. Trener: Stjepan Puščak.