FOTO ‘CB kod Rojca’ od ponora do polufinala

Malonogometni turnir 27. Kup HVIDR-a 2019. u Gradskoj sportskoj dvorani danas je na rasporedu imao 6 utakmica u seniorskoj konkurenciji i 4 u konkurenciji veterana. Utakmica dana bila je između CB Epic Brozo i CB kod Rojca. Broz i društvo poveli su prvom poluvremenu, u drugom je ubrzo Brozović povisio na 2:0 i izgledalo je da je susret odlučen. Ipak, u posljednje 4 minute Marković je uz ‘pomoć’ suparničkog vratara s dva pogotka izjednačio i odluka je pala u izvođenju udaraca sa 7m.

05.01.2019. Velika Gorica – Malonogometni turnir 27. Kup HVIDR-a. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Jednako tako je i Alpas Team izborio plasman u polufinale, nadoknadio je zaostatak od dva pogotka i izjednačio protiv Pizzerie Viva te se boljim izvođenjem udaraca sa 7m plasirao u poluzavršnicu. Alpas Team i CB kod Rojca su jedan polufinalni par, a drugi čine Beton Blato SC Polet i Staklo Matić Max Autodijelovi.

U konkurenciji veterana poluzavršnicu su izborili Stella Bar Ledana, CB Kova, Pizzeria Toni Sv. Klara i DC Grzela Futura Dental. Sutra (nedjelja, 06. siječnja) je finalni dan turnira i prva utakmica se igra u 13:30 sati.

Kup HVIDR-a 2019.       Subota,05.01.2019.

SENIORI   Alpas Team CB Barbara – Pizzeria Viva 2:2 (5:4-7m), Beton Blato SC Polet – Pulse Night Club Sock 1:0, CB kod Rojca – CB Epic Brozo 2:2 (4:2-7m), Meteora produkcija – CB Absolute 0:3, Korda održavanje – Staklo Matić Max Autodijelovi 1:4, CB Absolute – Staklo Matić Max Autodijelovi 1:1 (3:4-7m).

VETERANI   Stella Bar Ledana – UDVDR Velika Gorica 3:2, Pizzeria Toni Sv. Klara – NC Šalata 4:0, Remka – CB Kova 0:5, DC Grzela Futura Dental – Oziris Bar 5:2.