Gorički atletičari odlični na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske

Na dvoranskom prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore i juniorke gorički atletičari osvojili su četiri medalje i postavili jedan državni rekord. U utrci na 800 metara briljirao je član Atletskog kluba Velika Gorica Borna Čeran, koji unatoč sudaru na stazi uspio doći do zlata, a Nina Vuković iz Maraton kluba Velika Gorica pomela je konkurenciju u utrci na 1500 metara.

Potrebno je istaknuti i sjajan rezultat mladog Davida Livade koji osvojio peto mjesto u utrci na 800 metara i postavio novi državni kadetski rekord. Naime, David je nastupio u starijoj konkurenciji i pokazao da je pred njim obećavajuća atletska karijera.

Na utrci na 3000 metara u kategoriji mlađih juniora srebrom se okitio Noa Tončinić iz Atletskog kluba Velika Gorica, a u kategoriji mlađih juniorki broncu je osvojila Tena Petračić iz Maraton kluba Velika Gorica.