Mraclin preko Jelačića nastavlja Kup natjecanje

KUP NSVG, 1. kolo

Mraclin je pobjedom 2:1 kontra susjednog Bana Jelačića iz Vukovine osigurao nastavak natjecanja u 2. kolu Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice. Već u 1. minuti utakmice Ivan Kos gurnuo je u šansu Roberta Petravića koji ne griješi. U završnici prvog poluvremena Ivan Kos solo akcijom podebljava vodstvo. U drugom dijelu utakmice nogometaši Bana Jelačića imali veći posjed lopte u nogama, od 70. minute prednost igrača viška u polju zbog isključenja Roberta Petravića – dva žuta kartona, unatoč svemu uspjeli su samo smanjiti rezultat u 57. minuti preko Zlatka Relote.

MRACLIN – BAN JELAČIĆ (V) 2:1

STRIJELCI: 1:0 – Petravić (1), 2:0 – I. Kos (44), 2:1 – Relota (57)

NK MRACLIN: Dražić, Petravić, Cota, J. Dolibašić, Domitrović, Onić, I. Kos, Ćevid, Cvetnić, Vrdoljak (od 20. M. Kos , od 46. A. Dolibašić), Jurić. TRENER: Marko Pancirov.

NK BAN JELAČIĆ: Sakač, Herek (od 80. Ivanjko), Relota, Radoš, Smok (od 46. Bandalo), Ezgeta, Nikić, Miletić, Godinić (od 69. Matković), Hrkovac (od 46. Prizmić), Debijađi. TRENER: Siniša Mioković.