FOTO Ban Jelačić susjedima natrpao punu mrežu

Ban Jelačić je od početka nametnuo svoju igru i susjede iz Novog Čiča prisilio na stalnu obranu svojih vrata. Napadi domaćih urodili su plodom već u 13. minuti kada je Cvek Šekuljica nakon duplog pasa s Relotom iskosa s lijeve strane pogodio suprotnu malu mrežicu za 1:0. Iza toga je u samo desetak minuta momčad domaćina izvela tri udarca iz kuta i propustila realizirati dvije zrele prigode. Na 2:0 povisio je u 24. minuti Miletić tako što je nespretni odbijanac vratara Gligorevića sproveo u nebranjenu mrežu.

31.03.2019. Vukovina – Prva županijska nogometna liga skupina Istok, 19. kolo. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Do odlaska na odmor Novočičani su uspjeli sačuvati mrežu, ali događanja na terenu su bila naznaka kako će i u drugom poluvremenu njihova vrata biti pod stalnom opsadom. U njihovoj igri mnogo toga nije štimalo, od indisponiranog vratara, nediscipline u obrani do stalnog komentiranja sudačkih odluka.

Nakon dvadesetak minuta u drugom dijelu domaći su postigli još tri pogotka (Nikić, Relota, Smok), Miletić je golijadu zaključio u posljednjoj minuti.

Prva županijska nogometna liga, skupina Istok – 19. kolo

NK Ban Jelačić – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiče) 6:0 (2:0)

Vukovina. Stadion Bana Jelačića. Gledatelja 70. Nedjelja, 31.03.2019., 16:30 sati. Sudac: Nikola Meić. Pomoćnici: Dario Mužar i Josip Vitez (svi Velika Gorica). Delegat: Zdenko Slopko (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Cvek Šekuljica (13), 2:0 – Miletić (24), 3:0 – Nikić (50), 4:0 – Relota (57), 5:0 – Smok (66), 6:0 – Miletić (90).

BAN JELAČIĆ: Sakač, Ivanjko, Jambrečina, Smok, Matejčić (cap.) (od 19. Nikić), Radoš, Miletić, Relota, Limić (od 59. Karlović), Cvek Šekuljica, Ezgeta. Trener: Siniša Mioković.

DINAMO HIDREL: Gligorević (od 64. Nikolić), Sudar, Jambrešić (cap.), Panić, Šantek, Španiček, S. Andrišević (od 29. D. Josić), Pudić, Jurišić, Ž. Josić, Blažević. Trener: Neven Andrišević.