FOTO Vatrogasac i Turopoljac odigrali bez pogodaka

07.04.2019. Kobilić – Prva županijska nogometna liga, skupina Istok, 20. kolo: NK Vatrogasac – NK Turopoljac (Kuče). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Utakmica koju su odigrale dvije momčadi, koje su dosad u 19 kola postigli kombinirano 109 pogodaka, završena je bez lopte u mreži! Osnovna karakteristika susreta bile su pojačane obrane, igralo se po principu ‘ne primiti gol i čekati pogrešku suparnika za eventualni pogodak’. Vatrogasac je igrao okomitije, Turopoljac se uzdao u svoju tehničku premoć te se ponekad gubio u suvišnom ‘pimplanju’. Najzrelija šansa bila je za domaće u 42. minuti kada je Selver Muhić silovito tukao za obranu Ivana Zagorca, a odbijanac je Marko Novak uputio pored praznih vrata.

Drugo poluvrijeme bilo je skoro identično prvom, rijetke zrele prigode ostale su neiskorištene zbog brzopletosti u odlučujućoj fazi. Turopoljac je propustio zicer za vodstvo u završnici kada je na ubačaj Petra Milatovića za djelić sekunde zakasnio Vjekoslav Lučić da na drugoj vratnici ubaci loptu u donji kut.

Prva ŽNL skupina Istok – 20. kolo

NK Vatrogasac – NK Turopoljac (Kuče) 0:0

Kobilić. Igralište Vatrogasca. Gledatelja 70. Nedjelja, 07.04.2019., 16:30 sati. Sudac: Ivan Čužić. Pomoćnici: Davor Merkaš i Tihomir Bratković (svi Velika Gorica). Delegat: Zvonimir Sedmak (Lukavec).

VATROGASAC: Marić, Čumpek, Čavar, Muhić, Kontić (cap.), Novak, Matanović (od 82. Sambol), Šošić, Klarić (od 61. Kadoić), Ivkić, Krasnić. Trener: Nino Matković.

TUROPOLJAC: Zagorac, Kapović, Balenović, Hrženjak, Šestok, Đuksi, Milatović, Paradžik, Bušić, Lučić (cap.), Šejić. Trener: Vlado Horvat.