Kurilovec slavio u Španskom, porazi Dinama (OO) i Klasa

Nakon nesretnog poraza u 29. kolu, Kurilovec je u subotu 11. svibnja opet gostovao i u Španskom pobijedio 3-1. Strijelci za odličnu momčad trenera Perice Vidaka bili su Roginić u 29. minuti te Sedlaček u 32. i 70. minuti. Novom pobjedom Kurilovec se s 50 bodova popeo na četvrtu poziciju, dva boda više od Trnja koje ima utakmicu manje. Sjajan je to učinak kluba koji surađuje s prvoligašem Goricom.

U subotu je još igrao četvrtoligaš Dinamo Odranski Obrež kao gost Mladosti u Petrinji i izgubio 1-3. Pogodak za momčad trenera Stjepana Bašića postigao je Karlo Stojić u 88. minuti a tri je za domaće sprašio Josip Jandrić. Mladost kao trener vrlo uspješno vodi Franjo Pažin koji je radio i u Kurilovcu. Svoje su prvog dana vikenda odradili i nogometaši Klasa doma u Mičevcu i nisu se proslavili. Gost TOP iz Kerestinca bio je bolji 5-1 a jedina za Klas zabio je Tomislav Kutija.