Nogometni vikend: Lukavec ispustio prvu meč-loptu, Polet već treći!

U nedjelju smo pisali o subotnjim iznenađujućim rezultatima, a bilo ih je i na taj dan. Lukavec je u Rakovcu poražen 2-0 u utakmici s devet žutih kartona i već taj podatak govori o ‘fajterskom’ dvoboju. Tako je Lukavec ispustio prvu meč loptu za naslov prvaka i u preostala tri kola svaki novi kiks je zabranjen ako želi u viši, četvrti rang. Nova runda igre se već u srijedu pa će se do nedjelje već mnogo više znati oko svih važnijih enigmi.

U petom rangu Polet iz Buševca je u Farkaševcu svladao Zrinski 3-1 i već je treći u poretku. Sva tri gola zabio je Ivan Zagorec, i to u 32., 63. i 78. minuti.

U Prvoj županijskoj ligi istok najvažnije se dogodilo u subotu. Jelačić je u nedjelju slavio u Kloštru 3-1 golovima Relote i Smoka iz 11 metara te Miletića. U gostima u Novom Čiču slavio je i Vatrogasac Kobilić 2-1 pogotkom u 89. minuti. Mraclin je izgubio doma od Lonje 1-3. Šestoligaši također svoju 28. rundu igraju već u srijedu osim Turopoljca i Dubrave Vrbovečke te Oborova 74 i Mladosti Obrezina koji igraju dan kasnije u četvrtak.