FOTO Juniori Gorice visokom pobjedom osvojili Kup

31.05.2019. Velika Gorica. Finale Kupa Nogometnog saveza Velika Gorica u konkurenciji juniora: Foto: NSVG

Kup natjecanje Nogometnog saveza Velika Gorica u konkurenciji juniora okončano je finalnim susretom u kojem je HNK Gorica visoko porazila suparnike iz Kurilovca. Gorica je bolju igru u prvom poluvremenu realizirala tek jednim pogotkom Marka Preradovića, a golijada je uslijedila nakon odmora. Kada su  Bruno Šestak i Marko Ivančić pogocima podigli prednost na 3:0 nije više bilo dileme o konačnom pobjedniku.

Blizanci Patrik i David Posavec zaslužni su za ‘petardu’ u mreži Kurilovca (5:0), na 6:0 povisio je svojim drugim pogotkom Preradović. Počasni pogodak Kurilovca postigao je Leonardo Janječić iz kaznenog udarca, a konačni rezultat postavio je Mijo Jandriš u posljednjoj minuti susreta.

Finale Kupa Nogometnog saveza Velika Gorica u konkurenciji juniora

HNK Gorica – NK Kurilovec 7:1 (1:0)

Velika Gorica. ŠRC Velika Gorica, teren s umjetnom travom. Četvrtak, 30.05.2019., 17 sati. Sudac: Filip Krznarić (Zagreb). Pomoćnici: Patrik Deverić (Velika Gorica) i Ante Marić (Zagreb). Delegat: Stjepan Petrac (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Preradović (38), 2:0 – Šestak (51), 3:0 – Ivančić (62), 4:0 – P. Posavec (68), 5:0 – D. Posavec (72), 6:0 – Preradović (75), 6:1 – Janječić (85-11m), 7:1 – Jandriš (90).

GORICA: Crnolatec (od 46. Debijađi), Bruno, Matko (od 58. Pavleka), Preradović, Šestak (cap. od 74. Tomić), P. Posavec, Zavalić (od 80. Babić), Nezirović, Ivančić (od od 65. D. Posavec), Matijević (od 85. Jandriš), Martinec (od 75. Pezo). Trener: Marko Radanić.

KURILOVEC: Ogrič, Vojnić (od 54. Šebek), Golubić, Bartolić, Šošić, Čizmadija (od 74. Krilčić), Janječić (cap.), Halilić, Belčić (od 68. Trifunović), Perić, Jaki. Trener: Josip Piličić.